Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi Suzuki Swift (1999-es...

Gyuribacsika kérdése:

Régi Suzuki Swift (1999-es évjárat) fűtőradiátor cseréje mennyire bonyolult? Nagyon szét kell bontani a műszerfalat hozzá?

Figyelt kérdés
Fűtés csak langyos és kell jó pár kilométert mennem vele mire elkezd langyosat fújni, termoszát csere megtörtént, de nem javult azóta sem.

2018. dec. 8. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Eléggé bonyolult. Sajnos ezeknél a típusoknál nem úgy van, hogy kiveszed egyszerűen és kicseréled.
2018. dec. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor te már szedtél ki régi Swiftből ?
2018. dec. 9. 09:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáltam, de nem sikerült.
2018. dec. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg folyási iránnyal ellentétesen átmosatni vízzel a radiátort, a motortérben a tűzfalon van a radiátor két szükséges kivezetése. A fűtőradiátor gyakorlatilag a műszerfal mögött a lehető legeldugottabb helyen van, az egész műszerfalat ki kell venni, hogy érdemben hozzáférj, úgy mint sok más autónál. Még én sem csináltam és őszintén megmondva nem is szeretnék. Azonban tapasztalatszerzés céljából szívesen szivatnám magam más autójával.
2018. dec. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nagyon szét kell-e szedni a műszerfalat?

El kell távolítani a műszerfalat!

1 napos meló annak,aki ért hozzá.

2018. dec. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!