Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen Daewoo Ticohoz hasonló...

Milyen Daewoo Ticohoz hasonló kategóriájú autók vannak még?

Figyelt kérdés
Milyen Daewoo Tica árkategóriájú kis városi cirkálókat tudnátok mondani, amik a tipikus kevés problémás "igénytelen" autók, amiket egy nagypapa használt telekre járósnak? Ticoból szinte lehetetlen 300 felett találni, és a legtöbb kevés kilométeres (hagyjuk most hogy valós-e) nagypapa autó. Mik vannak még ebben a kategóriában?

2018. dec. 11. 16:09
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
100%
A szellemi utóda a matiz pl......vagy maruti...esetleg twingo!
2018. dec. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Saxo, peugeot 106, esetleg 206.

És ezek legalább nem rohadnak porrá, mint a daewook-k.

2018. dec. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A peugeot 106 szerintem nem megy el 4-5 literből. Vagy a szívó dízelek igen? Hozzátenném hogy esetleg a szívó dízelek is érdekelnek, bár azok szerintem annyira nem igénytelenek mint egy kis köbcentis benzines motor.
2018. dec. 11. 16:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Kevés problémás, igénytelen autót akarsz ne Peugeot és citroent vegyél. Suzuki Swift jöhet még szóba, de sajnos szinte mind szarrá rohadt.Azért érdemes lehet megpróbálni találni egy megkiméltet.
2018. dec. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Matiz remek vétel,nekem is van egy rohangálós matiz a suv mellett.

Azonban csak az első generációsat szabad megvenni,mert a rákövetkező szériákon mindent sikerült elßaszniuk

2018. dec. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Matiz inkább már a 3-4-500 ezres kategória. Tico körül szeretnék maradni ami 1-200. :)
2018. dec. 11. 18:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Fiat Cinquecento/Seicento.
2018. dec. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!