Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót válasszam?

Melyik autót válasszam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Adott egy 2006-os Volkwagen passat kombi illetve egy 2007-es octavia kombi (2. generációs). Szerintetek melyik a jobb döntés? Főbb szempontok a következőek; Hely kínálat, kényelem, fogyasztás és megbízhatóság.



2018. dec. 12. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
a passat-ot
2018. dec. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Jó lenne indoklás is. Több hely van benne illetve kényelmesebb? Dízel mennyire megbízható?
2018. dec. 12. 16:26
 3/8 anonim ***** válasza:

Jó lenne indoklás is.


Csak! Olvass utána és dönts magadtól. Nem könnyű ugyan de menni fog.

2018. dec. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Olvastam, írtak mind a kettőről jót és roasszat. Ez a baj, ma már gáz ha valaki mer kérdezni, mindenkit a google-hoz küldenek...Érdekel hogy más az én helyemben melyiket és miért választaná illetve akinek van/volt valamelyik, milyen tapasztalatai voltam. Tudom, ott a google.
2018. dec. 12. 16:32
 5/8 anonim ***** válasza:
Skoda, mert facebookon ők a legjobb arcok, mindig segítenek, én ez alapján döntenék, de ez tényleg csak az én véleményem.
2018. dec. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Passatoknál a b6-os 2.0 PD verziója nem a legmegbízhatóbb. Sokszor van gond velük, illetve nem is annyira dinamikusak a nehéz kasztni miatt. Ráadásul ha 16-nál nagyobb felni van rajt, akkor még sokat is fogyaszt.

Ha passatot akarsz, inkább b5-öst vagy 5.5-öst vegyél, sima TDI vagy 1.9 PD-vel.

2018. dec. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Látom hogy 2008-asban is van 1.9 PD TDI. Az mennyjre megbízható? Illetve mi lehet az oka hogy kb ugyan olyan átban van mint a 2008-as octaciák? A megbízhatatlansága miatt? Mert ugye a skodát sokkal olcsóbban szoktak lenni mint a VW-enek.
2018. dec. 14. 15:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt nen tudom, mennyire megbízható, de a kasztnihoz képest gyenge a motorja, nem húz olyan jól, még a 2 literes se, nem hogy az 1.9-es.
2018. dec. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!