Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vezetés gyakorlásra jó ötlet...

Vezetés gyakorlásra jó ötlet a február?

Figyelt kérdés

Tíz éves jogsim van. Évek óta nem vezettem, de tavasszal kocsit veszek. Előtte néhány vezetés órát venni akarok. Jó ha februárban megyek?

Én azért is gondoltam jó ötletnek, mert így a rossz időjárásban vezetést is gyakorlom, mindezt úgy, hogy oktató is van mellettem.

Mit gondoltok erről?


A másik kérdésem:

Érdemes olyan oktatót keresni, akinek olyan kocsija van, mint amit venni szeretnék? Vagy ez lényegtelen?


2018. dec. 15. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem vedd meg az autót azzal menj el gyakorolni, esetleg azzal megy veled az oktató.

De ne a legnagyobb hóba , jégen mert az se a legjobb gyakorlás.

2018. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Téli vezetés gyakorlására kiváló.

Olyan oktatót válassz, akinek olyan tipusú a kocsija mint a tied lesz.

Nem javaslom a saját kocsi+oktatót, ugyanis abban nem lesz az anyósülésnél fékpedál!

2018. dec. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ha téli úton tudok vezetni, akkor csak fog menni tavaszin is. Nem? Meg hát, az úton maradással sose volt gondom :).

Csak egy kis gyakorlás miatt gondoltam oktatóra. Sztem 3 óra elég is lenne. Jó, mondjuk télen lehet hogy több kell.

2018. dec. 15. 15:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Jó ötlet.


Ha már a havas, jeges körülménynek között magabiztosan tudsz közlekedni, akkor a száraz úton már gyerekjáték lesz.

Az jó, ha ugyanolyan autón gyakorolsz, mert így legalább már tudni fogod, hogyan viselkedik bizonyos szituációkban.

2018. dec. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!