Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóban az ülésfűtés!?

Syddal71 kérdése:

Autóban az ülésfűtés!?

Figyelt kérdés
Autómban az ülésfűtés egyik napról a másikra úgy gondolta nem fűt. Az anyós oldali ülésben csak a háttámla fűt a vezető ülésben egyik sem. Biztiket néztem azok jók a vezeték csatolásokat néztem azok is jók a kapcsoló világít mutatja, hogy megy és még sem. Mit nézzek még meg mi lehet a baj?

2018. dec. 16. 10:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyárilag beépített vagy külön vásároltad?
2018. dec. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A fűtőbetét csatikba eljut a feszültség?
2018. dec. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyári benne az ülésfűtés és a csatikba meg van a feszültség. Éppen ezért nem tudom mi lehet a baj.
2018. dec. 16. 11:04
 4/7 anonim ***** válasza:

pedig az sima vezetékszakadás, vagy a csatiknál kontakthiba.

Nagy-nagy türelem kell a megtaláláshoz.

Ha az én autóm lenne, akkor úgy csinálnám, hogy az adott ülés fűtésé elektromos részét teljesen leválasztanám a kocsitól, hogy ne kapcsolódjon galvanikusan, aztán egy olyan térerő érzékelős fázisceruzával megnézném, hol a szakadás. ehhez persze az kell, hogy száz Voltnál nagyobb fázist(csak fázist)hozáérintenék a fűtés bármelyik vezetékéhez az ülés alatt...de nem az én autóm, és ezt nem is csinálnám a másén.


amúgy így keresem a szakadásokat. eddig mindent pontosan megtaláltam.


ott a gúgli, azon van ilyen.

2018. dec. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor go és keresgélek :)
2018. dec. 16. 12:30
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezek többnyire carbon szálasok, így valószínű hogy a be tápnál vagy a hőmérséklet érzékelő körül van a baj.
2018. dec. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
tulajdonképpen a #6-os is jól mondja.
2018. dec. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!