Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használt autó vásárlásánál...

Használt autó vásárlásánál miért baj az, ha már volt elem cserélve rajta?

Figyelt kérdés
2018. dec. 16. 11:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%

Mert mindenki olyan 20 éves autóról álmodik ami nem volt törve, nem rohad, nincs benne csak 40 000km és mindezt megkapja három sör árárért.


Nem az a baj, ha volt elem cserélve. Az a baj, ha azért cseréltek mert ropira törték az autót.

2018. dec. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
#1-esnél a találat. Ott a pont.
2018. dec. 16. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen. Egyes zöld puszi.
2018. dec. 16. 12:02
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Végülis nem baj, csak elképzelhető, utángyártott elem került rá, ami 3 év múlva átrohad, mert egy alapozatlan vacak.

Ráadásul ha leveszed az elemet, alatta látszik, hogy összevissza van görbülve a kaszni, a lemezek, felfogatók.

És az elemet, amit normál esetben 10 perc alatt rácsavaroznál, kb fél napig kalapálod, amíg a felfogató helyekhez stimmelni fognak a csavarlukak.

Na én így jártam az opelomnál, szívtam vele 2 napot.

De nem rohad alatta, és már nem látszik semmi.

De lehetett volna az a verzió is, pl gyengébb autónál, hogy félrezabálja a gumikat, és 5000-néként kell rá újat venni.

2018. dec. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akkor ez inkább pszihológia. Mert ugye ha két sárvédő cserés, attól még ugyanúgy lehet jó, megbízható az autó.
2018. dec. 16. 12:39
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

" utángyártott elem került rá, ami 3 év múlva átrohad, mert egy alapozatlan vacak."


És olyankor az elem a rossz vagy aki normális kezelés nélkül felrakta? :D

2018. dec. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szakszerűen lett javítva, semmi hátránya nincs egy összetört kocsinak. (nem a totálkárra törtekről van szó persze)
2018. dec. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Mert úgy csinálják meg ahogy és olyan cuccokkal amilyennel...

Én az elejét törtem most, ránézésre nagy baja nincs (lámpa furin áll meg a lökhárítón van egy kis benyomódás..de amúgy,ütközésvédő,homlokfal,víz és klímahűtő stb sérült. Műanyagot tudnak hegeszteni stb szóval olcsóért azért rendbe lehetne hozni meg ami olyan abból olcsó után gyártott és jó az úgy, lesz amilyen lesz. Viszont én úgy döntöttem,hogy nem gányolunk stb és ami sérült az minden gyári újra lesz cserélve (még a lökhárító is). Hát nagyon nem volt olcsó,de passzol minden és tökéletes. De jellemzően mindenki azt hiszi,hogy valami agyi bajom van,mert minél olcsóbban annál jobb. Ha gagyi után gyártott meg össze tákolt lett volna benne akkor a kár is tuti nagyobb lett volna,mert nem bírta volna ennyire és centiken múlott a turbó stb épsége.

2018. dec. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor aggályos ha valamelyik teherviselő szelvény sérült vagy rozsdásodott. Ha csak egy sima lemezt kellett javítani vagy cserélni az nem baj ha szépen megcsinálták.
2018. dec. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem az elemcsere a baj. Enyémen is fogunk elemet cserélni. Azzal nincs baj. Ha tényleg csak elemet kellett cserélni, és jól meg van csinálva akkor nem gond.

DE sokan főleg autó eladás előtt csak rácsapnak egy új elemet, úgy hogy nem csak az sérült, de jól eltakarja. Aztán mikor megvetted, az alatta lévő problémákkal már neked kell megszenvedni

2018. dec. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!