Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy osztrák papíros autót...

Egy osztrák papíros autót szeretnék vásárolni, érvényes okmányokkal és (ha minden igaz) relatíve friss műszakival. No hogyha én ezt az autót megveszem és a papírmunkát, pénzügyeket rendezzük, de még nem honosítom, azt a lábán már hazavihetem?

Figyelt kérdés

2018. dec. 20. 08:31
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
Ha megveszed az osztráktól akkor az nem adja vele a rendszámot illetve a forgalmiba is bele lesz pecsetelve hogy abgemeldet!Tehat nincs se érvényes rendszám és biztositas rajta es a papírja is érvénytelen mert ki van jelentve!A magyar papirt meg rendszámot még nem intézted el rá!Kérdésem akkor az lenne hogy mégis mi az az opció amore te gondoltal hogy hazahozd a saját lábán??Mert itt max a P rendszam jatszik,csak azt az osztrákok "imádni",fogják!
2018. dec. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Továbbá P rendszámot csak kereskedő kaphatna elvileg...


De nyilván a kérdező nem Ausztriából hozná az autót, hanem egy hátsó udvarban nepperkedő adócsalótól...

2018. dec. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Egyebkent mindegy is honnan hozza mert osztrák papirja már nincs magyar meg még nincs....szóval elkepzelni nem tudom mit akar...max beleül aut ugy ahogy van rendszam nelkul elindul vele azt hátha szerencséje lesz alapon elsunnyog vele a célig!
2018. dec. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Persze, pont ezt akarja szerintem.

Az eladó nem szerepel papíron az ügyletben. Megkapja az osztrák okmányokat és a félig kitöltött adásvételit, aztán csinál amit akar.

2018. dec. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!