Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Civic vagy Mitsubishi...

Honda Civic vagy Mitsubishi Lancer lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Mindkettő max 2,4 millióból. Lancerből a sportback ės a sedán is tetszik. Motor terėn a Honda 1,4 is megfelel. Ezek mennyire megbízható autók? A közelben nincs márkaszervíz. Egy random szervízben az esetleges hibákat szerintetek ezeknėl a márkáknál is jól meg tudjak javítani? Ezek az autók kb 8 ėvesek illetve 120 ezer km t futottak lennėnek. Vagy biztosabb pont lenne egy 2012-13 as Swift vagy Polo?

Rendszerint 2 fő ritkábban 4 fő vel lenne hasznalva rövidebb 50km távon. Csakis benzines.

Szal te melyiket vennėd? Az idősebb szamodra ismeretlen de tetsző autót, vagy az ismertebb, fiatalabb autót amihez minden olcsó ės igazaból elėg is lenne? (Persze állapotfüggően)


2018. dec. 24. 09:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Honda civicrol tudok nyilatkozni az nagyon mehbizhato, tuti nem leaz vele gondod ha figyelsz rá jo ideig, szerintem nem gond hanincs markaszerviz. A polo meg a swift, olyanom nem volt csak ültem swiftben, a civic sokkal kenyelmesebb
2018. dec. 24. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyikkel sem fogsz mellé
2018. dec. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én Lancert vettem, 1.8-ast, 2009-est és nem bántam meg. De a civic is jó választás. Ízlés kérdése, kérdés, hogy melyik tetszik neked jobban. Mindkettő nagyon megbízható kocsi. Nekem Sportback Lancerem van, de a Sedan is jó. Lancerből érdemes lenne megnézned pár 1.6-ost, vagy 1.5-öst. Ezeke könnyen szerelhető kocsik, nincs bennük olyan alkatrész, amit ne tudnának javítani.
2018. dec. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!