Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autókkal, pick-up...

Milyen autókkal, pick-up okkal, SUV-kkel szállítátok négy embert és (hátul) három óriás testű kutyát?

Figyelt kérdés
Használtan legfeljebb öt millió forintig.

2018. dec. 27. 10:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre szerintem nem jó a SUV, nagyobb méretű autó kell négy felnőtt, és három borjú méretű kutya utaztatásához.

Valami doobozos, vagy fedett platós kivitel, esetleg utánfutó az ebeknek.

2018. dec. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Da ha az SUV-k (pl. GMC Yukon XL Denali) kiesnek, akkor a pick-upok és furgonok közül melyeket (mely típusokat) ajánlanátok (ahogy írtam használtan legfeljebb öt millió forintig)?
2018. dec. 27. 14:20
 3/7 A kérdező kommentje:
Illetve azon furgonok/pick-upok közül melyeket sorolni fogtok nekem, melyek számítanak (legalább valamennyire) elegánsnak?
2018. dec. 27. 14:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Mitsu L200, zöldben.
2018. dec. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
L200-asban elfér hátul három hatalmas fekete medve (gyk.: óriás testű kutya)?
2018. dec. 27. 15:07
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem rácsokkal igen.
2018. dec. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó hát attól is függ, hogy mekkora ketreceid vannak, feltéve, ha ketrecben szállítod egyáltalán. Mert 3 kutyát kis helyre is be lehet préselni, de ha ketrecekbe teszed őket, azok már rengeteg helyet foglalnak. Mindenképp a pick-up felé orientálódnék, de még az ilyen osztott rakteres furgonokat is megnézném (6 személyes VW Transporter például).
2018. dec. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!