Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy simson s51-em. Nincs...

Van egy simson s51-em. Nincs rajta gyújtáskapcsoló, rendeltem hozzá új alaplapot.4 kábel van rajta:szürke, barna, piros és piros-fehér. Melyik színűt hova kötöm?

Figyelt kérdés

2018. dec. 29. 19:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Tisztelt Kérdező!


A gyújtáskapcsoló bekötése az alábbi gyári szinjelölés szerint.

Gyújtótekercs és megszakítóról jövő vezeték a gyújtáskapcsoló 2 es pontjára kapcsolódik (gyári szín: barna)

töltőtekercsről a általában sárga piros vezeték (csapolt szál) a biztosíték tábla 59/a pontjára csatlakozik.

Világító tekercsről (csapolatlan tekercs) általában Piros fehér vezeték gyújtáskapcsoló 59 lábára kapcsolódik.

Töltőtekercs Csapolatlan szála féklámpa áramellátását biztosítja a gyújtáskapcsoló 59 pontja fölötti 3as közösítőpontra csatlakozik, ide csatlakozik a féklámpa áramszál csatlakozója és a töltőberendezés szürke feteke vezetéke

Remélem tudtam segíteni

2018. dec. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kőszőnőm
2018. dec. 30. 17:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Bocs Ha figyelmetlen voltam, ha nem akar gyújtáskapcsolót használni, akkor értelemszerűen a világítás a sorkapocs világításkapcsoló szálára, a töltésről érkező vezeték nem csapolt szálát a féklámpával, a gyújtás vezetéket egy slussz (test)szél vezetékkel a trafó felé kell vezetni, a kormányon lévő Slusszvezetékkel együtt a sorkapocsra kötni.

A töltés szálat nem kell bekötni. A szineket előbbi válaszomban megadtam

2018. dec. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!