Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ti ismertek ilyen autó tulajdo...

Ti ismertek ilyen autó tulajdonosokat?

Figyelt kérdés

Akik megemgedhetnének maguknak drágább akar presztízs autót, mégis gyakorlatiasak és praktikus kisebb autót választanak maguknak?


A szomszédunk például nagyon jól el mégis egy kis Seat Ibizát vett magának újonnan.


Unokatesom meg alig jön ki hónap végén a pénzéből de vett egy tizenöt éves premium autót és folyton szerelőhöz hat vele.


Utóbbiak szerintem sokkal többen vannak.


2018. dec. 29. 23:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
65%

Autó szerelő vagyok. Utóbbi a több.

Az én ügyfélkoromben van olyan aki egy 20 eves autora 1 milliot kifizetett nalam egy teljes motorgeneralra. Nissan xtrailrol van szo. Pedig szalloda tulajdonos, nagy telephelyek, ipartelepek, csarnokok vannak a tulajdonaban. Meg is inkabb a regire kolt. Megteheti az ujat is.

2018. dec. 30. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%

Például faterom. Vehetne új Passatot is, mégis régi Suzukija van. Neki megfelel, mert ritkán jár vele a céges mellett.

Nekem öreg prémiumom van, de mivel szerelő vagyok, megcsinálom magamnak és az alkatrészekre is van kedvezményem. Így nekem megéri napi járkálósnak egy ilyet tartani.

2018. dec. 30. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ja igen, öreg prémiumot többen vesznek, mint praktikus autókat, jól látod.

Az a baj, hogy ezeknek az embereknek legtöbbször nincs pénze fenntartani egy ilyen autót. Értem ez alatt hogy a műszerfal világít mint egy karácsonyfa, a gumik öregek, kopottak rajta, a hullára elkopott féktárcsát még felszabályoztatnák stb stb.

2018. dec. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Én egy 15 éves autóval járok. Munkatársam most vett egy 4 éves CLS500-at.

Nem vagyunk egyformák.

2018. dec. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
18 éves, lassan 19 éves G astrám van, simán vehetnék ennél sokkal drágábbat, csak igazából értelme nem lenne, nem élvezném akkor meg minek költsek?
2018. dec. 30. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

Nem mindenki van rábuzulva az autókra, van, akinek többet ér a péniszhosszabbítás, mint hogy biztonságosan éljen, vagy odaérjen bárhova.

És akkor engem akarnak letolni az útról az "öreg szarommal" amihez kb ingyen hajigálják utánam az alkatrészeket, mert minden bontóban van belőlük vagy 20 darab.

Megkockáztatom, a 23 éves autóm menetbiztosabb sok, pár éves szarnál, amikre verik a nyálukat a sznobok, hogy nekik újautójuk van, meg drága, meg prémium, meg mialóf...

2018. dec. 30. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
45%
Az lenne a normális ha mindenki olyan autót venne amire szüksége van. Ezt a presztizst sose értettem.
2018. dec. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt vagyok például én. Nekem az autó egy szerszám, egy eszköz, ami elvisz A-ból B-be, és ha kell még a bevásárlást is el tudom vele intézni. Néha nem csak engem kell elvinnie, de még 1-2 embert. Vagy egy kisebb bútort, akármit.

Simán vehetnék valami szépet, nagyot, amire odahaza, Magyarisztánban a zemberek csorgatnák a nyálukat. Új Passat? Q7? Kell a faxomnak. Egy pár éves Mazda 3-am van, és ennél többre nincs is szükségem. Amíg ki nem rohad alólam, megfelel.

Ha fel akarok vágni valamivel, az nem az autóm.

2018. dec. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Autó és autó között is van különbség.


Nekem a céges autó olyan, hogy zéró extra van benne, sokat fogyaszt de legalább gyenge is. Ha nekem kellene fenntartani biztos nem kellene. Ismerősöknek meg 15-20 éves merci, audi van, elég tartósak és egyszerűen sokkal kényelmesebb vezetni őket.


Praktikus kis autó is lehet mondjuk drága, jól felszerelt. Alap modellek 3-4 milliósak. A teljes felszereltség, erősebb motorral meg 7-8 is lehet. Külsőre nem mondod meg a különbséget.

2018. dec. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha egy 10-15 éves, jó állapotú Golffal, Passattal, Avensissel jár valaki, és vehetne új Passatot is, azzal nincs gond. De ismerek olyat, aki új E-klass Mercivel járkálhatna, és egy lógó belű, füstokádó 25 éves VW-vel jár. Ez már igénytelenség.

Amúgy nem olyan gyakori, hogy régi prémiumokkal szenvednek az emberek. Az utakon 10-ből 9 autó átlagos, könnyen fenntartható autó.

2018. dec. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!