Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kia Sportage 2010 kuplung...

Kia Sportage 2010 kuplung szenzornál az a jó beszerelés, ha minél kevesebb áll ki a felfogatásnál a menetes részből, amit a kuplung pedál nyom, vagyis amin rajta van a dupla anya?

Figyelt kérdés
Egy szerelő vette ki, de bénázott, ezért én szereltem vissza, de nem tudni, hol állt pontosan. Én a lehető legkisebb részt hagytam kiállni, mert akkor nem a gombra támaszkodik a pedál. Megy is, de nem szeretném tönkre tenni.

2018. dec. 30. 03:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezek a pedál érzékelők új állapotukban kell, hogy be legyenek állítva és onnantól nem kellene kiszedni. Ha működik, hagyd úgy, annyi a lényeg, hogy kapcsoljon felengedett kupplungnál és a pedál felengedve az ütközőjén legyen és ne a kapcsolón.
2019. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!