Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Az autómat sebbeségben hagyva...

Attila19920411 kérdése:

Az autómat sebbeségben hagyva ráindítottam, történhet e valami baja? Illetve ha ezt folyamatosan történik meg mire hat ki?

Figyelt kérdés
2018. dec. 30. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg benyomott kuplunggal inditjuk az autot akkor meg nem szamit hogy sebessegben van e vagy sem.

De ha megis anelkul inditot igazabol annyi tortenik hogy lefulladsz

Ez otthon a kertben nem veszes viszont ha szukos helyen parkolsz elore ugorhatsz az elotted levo kocsiba

2018. dec. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mindig sebességbe hagyom az autót,attól függően,hogy melyikbe voltam mikor leálltam,így mindig úgy indítom,csak annyi,hogy mindig benyomott kuplunggal. Aztán belököm oda ahova éppen 1-es vagy hátra menet vagy üres. Mondjuk ha üresbe van éppen,nah akkor is benyomott kuplunggal indítom
2018. dec. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem árt ha megszokod hogy mindíg be kell nyomni a kuplungot indításnál. Sokat jelent ha nem kell a váltót is a sűrű olajjal forgatni az önindítónak.
2018. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem az oktatóm arra tanított, hogy mindig benyomott kuplunggal indítok, akkor is ha üresben van.
2018. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Legújabb autók csak akkor indulnak, ha be van nyomva a kuplungpedál. Az autó elejére hathat ki, mert ha lesz előtted valami, akkor nekiugrik az autó.
2018. dec. 31. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!