Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szegeden melyik a legjobb...

Szegeden melyik a legjobb autósiskola?

Figyelt kérdés
Online kresztanfolyammal, ne horroráron oktatós ha lehet 🙂
2019. jan. 2. 07:00
 1/4 anonim válasza:
Szia! Több helyen van online kresz, és az áraikat is meg tudod nézni a neten, nem ez a lényeg. Ha online csinálod, tökmindegy, jo-e az iskola, az anyag úgyis ugyanaz. Amikor iskolát választasz, vezetés oktatót válassz. Ők álatalában szerződésben vannak több sulival is. Azt kell megnézni, hogy a kiszemelt oktató, akit többen ajánlanak, melyik elméleti sulival van szerződésben, és hogy mehetsz hozzá. Senkit nem érdekel, ki oktatja neked a kreszt, főleg, hogy te saját magadnak fogod. Autót vezetni az oktatódtól tanulsz meg, ez a nem mimdegy, őróluk gyűjts ajánlásokat. Íme az enyém: Majoros Gabriella (Szeged Szeme) nagyon nagyon jó oktató, jól és gyorsan tanít, nem szórakozik a pénzeddel és még jó fej is. :) nem, ez nem a reklám helye, csak olyan hálás vagyok neki, amiért ilyen jól vezetek, hogy képes vagyok ide is leírni.
2019. jan. 2. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) ha jól láttam a Golf autósiskolánál van ő?
2019. jan. 3. 07:03
 3/4 anonim válasza:
Azt nem tudom, mert már nem követem figyelemmel, az a legjobb, ha ráírsz fészen, nagyon közvetlen.
2019. jan. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. jan. 3. 10:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!