Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlanátok ugy...

Milyen autót ajánlanátok ugy kb 2millió forintig?

Figyelt kérdés
Most jelenleg egy e39 525d tulajdonosana vagyok, de szeretnék váltani fiatalabb és benzines autóra. Miket ajálnlotok?

2019. jan. 2. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:

Második generációs skoda octavia 2 millioig rengeteg van a neten és megbízható autók 1.4 felejtő a nagy bodé miatt mert kb akkor méretben mint egy e39 max kicsit kisebb , de nem sokkal minimum az 1.6-os motorral szereltet érdemes nézni vagy afelett . Esetleg vw passat abbol is sok jó van fent neten . Vagy még audi A6 C6 abbol , ha jól tudom benzinesből kisebb az csak a 2.0 benzines van . Érdemes a vw komszern háza táján szét nézni .

Octaviáról van tapasztaltom igaz a legnagyobb nezinessel egy 2008-as facelift Vrs kombival 200ló 2.0TFSI jó ki gép és tök könnye mozgatja a nagy bódét

2019. jan. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mazda 6, 1,5 milla körül van már bőven jó állapotú, faceliftes modell. Egy rozsda menteset kifogsz, alváz és üregvédelem, boldog tulaj. :D
2019. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vagy Honda Accord, ott még a rozsdától se kell félni.
2019. jan. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Passat
2019. jan. 2. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az octaviák nagyon jónak tűnnek, most böngészgettem és 1,5 ért már szépek vannak
2019. jan. 2. 11:05
 6/6 anonim ***** válasza:
97-es suzuki 300 ezeré
2019. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!