Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aki tuningolt már e46-ot vagy...

Aki tuningolt már e46-ot vagy úgy gondolja tudna segíteni írna privátot?

Figyelt kérdés
Főleg optikai tuningról szeretnék kérdezni. Előre is köszönöm.

2019. jan. 2. 22:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Powerfanatics forumaira menj inkább fel, ott segítenek értelmesen.
2019. jan. 2. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi! :D
2019. jan. 2. 23:00
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Kell 4 nófír matrica,
2019. jan. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Miért nem írod le mi a kérdés?

Lehet, hogy nem E46-ot, de vagyunk itt páran akik tuningolunk/tuningoltunk. Optika a legegyszerűbb, aki kicsit jártas valószínűleg tud segíteni

2019. jan. 3. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Akkor megpróbálom összefoglalni. Jelenlegi e36-omat szeretném/fogom cserélni, eredetileg e90 volt tervben de sok utána járás után úgy gondolom kicsit sok lenne nekem annak a kocsinak a fenntartása de az e46 külsőre annyira nem jön be ezért szeretném átalakítani. Szóval ami leginkabb érdekel hogy pl szeretnék egy 35 vagy 40mm-es ültetést, sárvédő ív szélesítést, nyomtáv szélesítőt és hogy ezek mellett elfér-e egy 18"-os kerék,nem érne-e bele a kasztniba? Ezen kívül M-es első és hátsó lölhárítót szeretnék rá és küszöböket. Angel eye lámpákat, hátulra meg azt a fajtát amiben a két piros csík között fut a fehér. Ezek lennének az elkézeléseim illetve szinre fujatnám az egész kocsit. Szerintetek ez így összerakható? Milyen helyet ismertek a devil tuningon kívül ahol tudnék válogatni alkatrészek közül és esetleg nem olyan drága mint a devil? (Vagy nem számít drágának az az oldal? Amúgy kb. 500.000-et számoltam ezekre, annyit szánnék rá. (A színre fújást barátnőm unokatestvére csinálná ezért azt nem teljes árral kalkuláltam, ez a munkája, nem sufni lenne. Előre is köszönöm.
2019. jan. 3. 08:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos, próbálom tételesen:

- ültetés, papírozni kell. Elég macerás, de nem vészes, én állítható szettet papíroztam le a nyáron. "Elég a tuning autók zaklatásából" facebook csoportban megtalálod a leírást, számolj rá kb 150.000 Ft-ot az alkatrészek ára felett. Érdemes megcsinálni, mert legkönnyebb kiszúrni a rendőrnek és büntetni érte.

- szélesítés, nem tudom mennyit és milyen módon akarsz 1-2 cm-es peremezést kutya nem veszi észre

- nyomtávszélesítés, lásd az ültetést, de én feleslegesnek tartom, megfelelő ET számú felnivel operálnék csak

- 18" simán elfér alatta, ET számot és szélességet kell figyelni, erre BMW forumon fognak tudni válaszolni, hol vannak pontosan a határok.

- M-es lökhárítókkal elvileg nincs gond, felrakod és kész

- lámpák E jelesek legyenek és be lehet szerelni minden további nélkül

- fújás, nem tudom milyen áron számoltad, de tegyél hozzá, én csak akkor fújatnám, ha rohad, kasztnis munka is van vele, egyébként fólia


E46-hoz már mindenhol árulnak alkatrészt. devil mellett pl. RS tuningnál is, de lámpák vannak Tuning-Tec-nél és még számtalan helyen, kis időt rá kell szánni a google-re, sokszor Németországból könnyebb beszerezni dolgokat.


Papírozáshoz még egy tanács. Először azokat építsd be, amit papírozni akarsz/kell/muszáj stb. Úgy vidd az NKH-hoz és csak utána rakd be ami nem papírköteles, mert csak felesleges szívózást fogsz kapni.


Remélem segítettem


#4

2019. jan. 3. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a részletes segítséget!! 😁
2019. jan. 3. 09:23
 8/12 A kérdező kommentje:
Kihagytam a leírásból h a kipufogo veget is cserlnem, ha olyan a lökhárító kialakítása akkor akár olyanra aminek négy végződése van, azt is papírozni kené?
2019. jan. 3. 11:05
 9/12 bamboochatheone ***** válasza:
37%
És mindez milyen motorral? 316? :D Ha nem muszáj ne rontsd tovább a BMW hírnevét, így is állandóan savazzák.(bár legtöbbször nem ok nélkül...)
2019. jan. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Lekezelő,lenéző,nagypofájú hangvétel nélkül is meglehetett volna kérdezni de ha tudni akarod 330i :)
2019. jan. 3. 12:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!