Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » KRESZ pénz visszaigénylés,...

KRESZ pénz visszaigénylés, mégis hogy a francba ezek mellett?

Figyelt kérdés
Augusztusban vizsgáztam sikeresen, már forgalomból is, mindig rágtam a fülét az oktatómnak hogy intézzük már elfele a kresz pénz visszaigénylését, de az mondta hogy majd a végén, hát mondtam rendben, már nagyon a végén vagyok, de még mindig nem valami segítőkéz, letöltöttem a kérelemhez a nyomtatványt, kitöltöttrm, aztán vittem hozzá a papírt hogy adjon valami igazolást hogy ugye sikeres vizsgát tettem, de kb ugy kuldott el melegebb eghajlatra hogy ez igy nem jo, kell meg hozza egy oktatoi formanyomtatvany, amire rairja hol vizsgaztam, mikor, meg az aláírását. Na most, sehol nem találok ilyen oktatói nyomtatványt, néztem az államkincstár oldalát is, de semmi.. Valaki elmondaná hogy mit hogy merre mennyi? Mert kezdem azt hinni hogy az oktató csak szórakozik, higy még véletlenül se jussak a pénzhez.

2019. jan. 3. 07:00
 1/4 anonim ***** válasza:
51%

Egyáltalán minek kell ehhez az oktató?

Amúgy meg:

[link]

google a barátod

2019. jan. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted nem olvastam?! De egyébként ebben is benne áll, hogy vahogy igazolni kell hogy te sikeresen levizsgaztal kreszbol.. Valamit csatolni kell hozzá.
2019. jan. 3. 19:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne viccelj már, igazolást róla nem az oktató fog adni, hanem a vizsgaközpont.
2019. jan. 4. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

elvileg az autósiskola adja meg ezt az igazolást, nekem csak mondani kellett, és az első órán amikor már vezettem, addigra elkészítették és hozta az oktató.

Nem tudom, hogy milyen nyomtatványra gondolhat, de akkor menj be az autósiskolához és ne csak az oktatóhoz menj, hátha ott már minden rendben lesz.

2019. jan. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!