Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Műszerfalon lámpák felvillanása?

Műszerfalon lámpák felvillanása?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Tegnap este észrevettem egyszer, hogy amikor egy nagyobb gyorsításnál bekapcsolt a kipörgésgátlóm (villogott a jelző lámpája) lekapcsolódott a zene, majd pár másodperc múlva újraindult. Véletlen egybeesésnek tartottam, viszont ma reggel egy kereszteződésből intenzívebben kellett kikanyarodnom, majd ismét kapcsolt volna a kipörgésgátló. Nos, most is újraindult a zene viszont ezzel együtt világított folyamatosan az ABS, ASR és a kézifék lámpája is. Mentem még kb 100 métert majd félreálltam és leállítottam, majd újra indítottam de azóta nem világítanak. Illetve még annyi, hogy a reggeli indítás után mikor felkapcsoltam a tompítottat akkor is egy másodpercre felvillant az ABS, ASR lámpája.


Előfordulhat, hogy a hideg miatt van ez a jelenség?

Az autón minden működik, nem vettem észre semmi gyakorlati problémát.



Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 3. 10:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Tesztelted az ABS-t és az ASR-t, hogy működik-e? Amikor kivillan a lámpája és amikor nem, akkor is?


Egyébként pedig vidd el egy villamosságishoz. Valami gubanc van benne az biztos. Egy hibakód olvasás sem ártana

2019. jan. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lemerem fogadni hogy francia autó
2019. jan. 3. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!