Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda Jazz vs Suzuki Swift 2...

Honda Jazz vs Suzuki Swift 2 millióból?

Figyelt kérdés
Melyik lenne a megbízhatóbb?
2019. jan. 4. 08:03
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Tök m1,

mind a kettő egy hibátlan konstrukció.

Jazz-t vennék én.

2019. jan. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is tökmindegy, én ezért vennék Swiftet. :-)
2019. jan. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Swiftből fiatalabbat kapsz ennyiért, a Jazz viszont kényelmesebb, komfortosabb, több extrája van.

Mindkettő megbízható autó.

2019. jan. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Azt vedd, amelyik színre jobban tetszik. Műszakilag megbízható mindkettő.
2019. jan. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Jazzt nagyon felkapták így kicsit drágább szerintem.

Viszont a belső tere nagyon jól meg van oldva, ha sok hely kell az jobb választás.

Én is nézegettem amikor még felmerült, hogy használt kocsit veszek szeptemberben.

Nekem is 2milla kp-m volt és én inkább vettem hitelre Kia ceedet, nagyon élvezem.

2019. jan. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mármint szalonból újat az kimaradt :-)
2019. jan. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Hitelt nem akarok felvenni.
2019. jan. 4. 12:00
 8/10 anonim ***** válasza:
61%

Én is ezek közül vacilláltam tavaly nyáron. És beleszerettem egy harmadikba. Végül a szívemre hallgattam:

[link]

2009-es Coltot vettem. Nem bántam meg, imádom azóta is, napról napra egyre jobban.


A Jazz-el az volt a baj, hogy most ez a legfelkapottabb. És olyan trágyákat árulnak drágán, hogy hihetetlen. A kereskedők hozzák be ész nélkül külföldről, annyit tekernek az órán, amennyit nem szégyellnek, szóval ez hamar kiesett.

Régi Swiftem volt, ami nagyon megbízható volt, ezért hajlottam az új felé. De az ABS kocka kicsit megriasztott. Hogy típushiba, és sokszor lehet vele gond. Ez sem tettszett.


Szerintem jól döntöttem, azóta olvastam, hogy a Colt a kategóriája legmegbízhatóbb autója... Szóval remélem jól döntöttem, hosszú távon kiderül. Így fél év után is imádom.

2019. jan. 4. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő megbízható, Swiftből ennyiért kapsz hazait kevés km-el és sok extrával. Ha veszel 2007 utáni 1.5-öst vegyél, azok kiforrottabbak, kevesebb típushibával. Az ABS sem vészes, volt visszahívás és megoldották, de nem árt betartani a 2 évenkénti fékfolyadék cserét (márkaszervizekben évente van kedvezményes olajcsere, 30-ból megvan a motor-váltó-fék-hűtővíz csere)
2019. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha swift akkor jó lenne a mar újabb sėria. Az 1.2. Asszem 2011 től van. De a 2012 es mar biztosan az.
2019. jan. 7. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!