Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit kell tudni a "turbó...

Stubjbd kérdése:

Mit kell tudni a "turbó fúrásról"?

Figyelt kérdés

Bocsi hogyha b@romságot írtam, egy videóba láttam valami ilyesfélét, és szeretném tudni hogy mivel jár ez a dolog(ha van eggyáltalán ilyen) Mennyi lóerőt nyom az autón, menyibe kerül, szétveri e a turbót, stb.

Válaszokat előre is köszi.



2019. jan. 4. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Már mér verné szét a turbót. A fúrástól könnyebb lesz, ebből következik hogy kisebb a tehetetlensége. Sokkal jobban fel tud pörögni a turbó, ezáltal több levegőt szállít. Mivel egyszerű fúrásról van szó nem kell hozzá szakműhely, otthon is meg lehet csinálni.
2019. jan. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne kérdezd hogy mennyi lóerőt számít, legtöbben azok csinálják akiknek nem igazán telik komolyabb, zsebbenyúlós tuningra. Így nem igazán szokásuk a lóerőt utólag megméretni pénzért.
2019. jan. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11%

Nem véletlenül tervezik meg úgy a turbót ahogy, ha megkellene, megfúrnák a gyárban is. Arra nem gondolsz, hogy mire jó a súly? Stabilitás, súlypont?

[link]

2019. jan. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veterán vas ***** válasza:

Jaj #3 hagyd már!

Ezek a gyári mérnökök olyan butuskák, semmit nem tudnak, a valódi tunningról.

Csak ülnek bután a számítógépük előtt, és azt hiszik az a súlycsökkentés, amikor a hentes 10 deka parizer helyett csak 8-at ad. ;)

2019. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es, 2-es vagyok.

Kedves 3-aska. Jelenleg ipari légkezelőkkel foglalkozó cégnél vagyok, amiben ventilátorok látják el a légszállítást. Van fogalmam a súlyozásról, amit még a ki egyszerű cégünknél is számítógépes támogatással végeznek.

Az előző válaszaimnál értsd már légyszíves a poént a sorok közt. Lehet hogy szidni fog a kérdező, de ilyen bugyuta kérdésre (simán lehet hogy tudatosan hülye kérdés) nem tudtam ennél kevésbé oltó választ adni.

2019. jan. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Ejnye 1-2-5!

Most egy világ omlott össze a Kérdezőben.

Méééér kell ezt csinálni? ;)

2019. jan. 4. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem omlott bennem össze semmi, nem érzem azt se hogy be lettem volna oltva. De mindegy. Csak egy egyszerű kérdést írtam ki, amibe még benne is volt hogy lehet hogy baromságot írok, mert nem tudok semmit a dologról, csak kíváncsi vagyok. De nem... az összes ember aki látja ezt a kérdést egyből elkezd írni hogy mekkora barom vagyok, mert nem tudok valamit. Annyit is elég lett volna írni azoknak akik az "oltásért" jöttek ide hogy: Ne csináld, mert baromság. Gratulálok!
2019. jan. 5. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!