Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 2002-es swiftben a szivargyújt...

2002-es swiftben a szivargyújtóhoz létezik átalakító 12v-ra?

Figyelt kérdés

2019. jan. 4. 20:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Swift 12v os!
2019. jan. 4. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

12v bol szeretnél 220v ot?

Inverterel lehetséges.

2019. jan. 4. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szükséges átalakító, a Suzuki Swiftek elektromos rendszere 12 V-os.
2019. jan. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint úgy értem, hogy a rendes pl. Autós telefontöltőt nem lehet beledugni, mert ez más. :/ ez csak szivargyújtó elvileg és ezt valahogy átlehet alakítani ? Nem értek hozzá, remélem jobban megfogalmaztam most.
2019. jan. 4. 20:59
 5/18 anonim ***** válasza:
Autos boltokban lehet kapni sima utólag beszerelhető szabvány szivargyujtot Homasitát tudom ajánlani nagyon sokfélét tartanak
2019. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ha meg vetted csak lehúzod a régiről a sarukat fel tolod az újra es kész.
2019. jan. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A szivargyújtó részét kell kihúzni, ott marad egy lyuk, az a foglalat. Abba lehet kapni szivargyújóba csatlakozó töltőt, autós töltő néven keresd. Utólag kicserélte volna valaki a foglalatot? Nekem 2000-es Swiftem van gyári szivargyújtóval, simán beledugok bármilyen autós töltőt. Autósboltban lehet kapni rendes szivargyújtó aljzatot.
2019. jan. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 veterán vas ***** válasza:

Ha jól értem a kérdésedet, a suzuki által termelt -és tárolt- 12V-ot szeretnéd átalakítani 12V-ra?

Pfúúú az egy igen komoly feladat lesz!



Vagy talán valami mást akartál kérdezni? ;)

2019. jan. 4. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Bekem 97-es swiftem van, nemcsak a töltő, hanem a fűthető ülésvédő is rendesen működik a szivargyújtóról. Csak be kell dugni, nem kell hozzá semmi átalakító.

Vagy valai sufni tuningod van? Akkor ahhoz látni kellene, hogy segíthessünk.

2019. jan. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Igen, rosszul fogalmaztam a kérdést sajnos.

[link]

Remélem jó a link.

Ez a kis dolog van csak benne, nincs benne maga az az aljzat amibe az adaptert tudnám tenni. :/

Magában a leírásban sem találtam olyat gyárilag, szóval csak nem sufniban készült. Meg kínált állt volna szándékában kicserélni a "valamit a semmire" kb.


Ez az aljzat rövidebb, meg picit másabb, mint egy rendes.

2019. jan. 5. 00:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!