Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet halogén helyére LED-et...

Lehet halogén helyére LED-et tenni?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy igényel-e valamiféle átalakítást, ha hagyományos lámpa helyére LED-et szeretnék tenni? Nem, nem izzót, hanem komplett lámpatestet, fényszórót. Kell ehhez valamit módosítani vagy csak kicserélem kész?

Egyáltalán létezik olyan lámpa, ami teljesen LED, nem csak a menetfény? Ha igen, hol érdemes, hol lehet venni és kb. mennyiért?



2019. jan. 4. 21:05
 1/4 D. Brasco ***** válasza:
51%
Nincs ilyen lámpa....ha mégis talalsz valahol valami kínai aftermarketes szart azt meg nem teheted bele!
2019. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az autómban pl full ledes a teljes fényszóró. Tehát létezik ilyen, de ez gyári. Az ára kb 200-300eFt/db.

Hogy utángyártottban létezik-e és az rendelkezik-e jóváhagyással ("E jellel") az jó kérdés... Ha van is, szerintem nem minden típushoz és nem is két fillér az ára.

2019. jan. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom hogy legálisan nem lehet a halogént kiváltani semmi mással. Ha nem gyári beszerelésű és az autó típus engedélye nem eleve úgy szól, akkor utólag nem lehet legálisan LED-esíteni.
2019. jan. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
van! 45 ezer ft/darab áron arról nem is beszélve hogy lehet nem jó a focsorhoz és szarul fog világítani és nem látsz semmit
2019. jan. 5. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!