Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat B6 vélemények?

Volkswagen Passat B6 vélemények?

Figyelt kérdés
Egy ilyen kocsin gondolkozom most, azt nem tudom még hogy 1.9-es vagy 2 ezres motorral. Szerintetek melyiket éri meg megvenni? És mik szoktak lenni a tipikus hibái és mennyibe kerül a javításuk? Vagy jobban járnék egy 6-os golffal?
2019. jan. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Hatszödtengely, egr, siemens pd elemek, lendkerék, dpf eltömődés, turbó geometria letapadás, termosztát beragadás, klímakompresszor, hosszbordás szíjfeszítő, generátor szabadonfutó, tandemszivattyú. Ez csak a motor volt.

Kézifék motor elnyíródás, foncsor szétégés, ajtókilincs szerkezet törése, legzsákvezeték az ülések alatt, fűtésállító csappantyúk megszorulása, fűtésradiátor szétrohadás, hátsó lámpa ledsor zárlat, kis kijelzős óracsoportnál kijelzőhiba.


Na? Akarsz még B6-ot?

2019. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ezért lehet kapni már 1 millió körül? :D
2019. jan. 5. 18:28
 3/5 anonim ***** válasza:
nekem nincs sok tapasztalatom, de egy tanácsot adok a 2.0 pd-t kerüld el nagyívben. Meg ha javában városban használod akkor ne legyen benne részecskeszűrő, mert zsebbenyúlós móka lesz. Nagyjából én ennyit tudok neked javasolni, de ha pályázól akkor a részecskeszűrő mindegy, hogy van e vagy nincs, úgyis kiég és nem tömődik el.
2019. jan. 6. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi!
2019. jan. 6. 11:56
 5/5 1passat9 válasza:
Elsőnek, ezek a legtöbb autóban elromlanak. Ez a tipikus ˝utálom a VW-t én magyar vagyok jobban értek hozzá˝ hozzáállás.
2019. jan. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!