Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 15 (18) t MAN kamionnak...

Egy 15 (18) t MAN kamionnak mekkora helyre van szuksege, ahhoz hogy kb 90 fokban be tudjon fordulni? Lehetoleg meterben

Figyelt kérdés
Szeretnenk hozatni cuccot a kamionnal, de nem vagyok benne biztos, hogy el fog ferni. A bejaronk 7 m szeles, kb ugyanilyen szeles az ut is ahonnan be kell fordulni, ket oldalt erdosav van es, kb 90 fokos a kanyar. Koszonom a segitseget! Most nem tudok a szallitoval beszelni, de hetfoig meghalok a kivancsisagtol :)
2019. jan. 5. 17:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egy 15 tonnás kisteher simán bemegy, főleg, ha nincs rajta pót. 7 méter elég sok. Néhány korrigálással simán megfogja oldani a sofőr.
2019. jan. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
7méterről 7méterre be kell fordulnia egy teherautónak.
2019. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
Simán meg fogja oldani, egyébként 2 vagy 20 éves az az autó? A neten megtalálod a katalógusokat, azokban benne van a fordulókör sugara is. De Y manőverekkel annál kisebb helyen is be lehet fordulni
2019. jan. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mindenki kapott zöld mancsot :) Sajnos nem értek hozzá, hogy pontosan milyen típusú autó, de ha jól értem nem sok különbség lehet köztük. Főleg az erdő sáv miatt aggódtam a kanyarban, mivel csak az úton van lehetősége korrigálni.
2019. jan. 5. 18:32
 5/11 A kérdező kommentje:
Lehet hogy lesz rajta pótkocsi is, azzal is meg lehet vajon oldani?
2019. jan. 5. 18:34
 6/11 anonim ***** válasza:

Nincs egy google utcakép?

Se helyismeret, se járműismeret nincs, így csak találgatni lehet. Eleve mit hoz és milyen felépítménnyel, mert mondjuk kavicsot max lebillenti oldalra a kapuba ha nem tud beállni, ha raklapos akkor bedaruzza kerítésen belülre, millió egy lehetőség és opció van

2019. jan. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
56%

Bemenni be tud, de hogy jön ki? Bent meg tud fordulni?


Egy ilyen elágazásba forgózsámolyossal szerintem be tud tolatni, tandemmel vagy nyergessel már nem biztos.

2019. jan. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7ről 7méterre a tandem is befordul simán, még a nyerges is.
2019. jan. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
De én tolatást írtam. Befordulni befordul, de ki is tud majd tolatni? :D
2019. jan. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A sofőr tudni fogja, egyébként úgy fog betolatni, ha csak nem valami extra igény miatt muszáj orral bemennie.
2019. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!