Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót ajánlotok első...

Milyen autót ajánlotok első autónak az alábbiak közül?

Figyelt kérdés

A max keret 500 ezer, amiket ennyiért kinéztem:


vw golf 4, opel astra, seat ibiza vagy leon, suzuki swift


Mindegyik típusból kb a 2000-2003 közötti évjárat jön ki ennyiből

Munkába járáshoz kellene, napi ~70 km-t mennék velük Ennek egy kis része város, de főleg országúton



2019. jan. 6. 12:08
 1/7 anonim válasza:
Nekem ugyan soha nem volt ilyen autóm, csak ismerősömnek ő nem panaszkodott rá soha:suzuki swift. Nekem ami volt opel astra f a lépcsős hátuljú. Azzal megvoltam elégedve nagyon, ezért vettem ujból astrát, igaz az már nem az a kategória. Tehát én ezt a kettőt javasolnám.
2019. jan. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
500 ból Leont? Sok sikert.
2019. jan. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Leont és a G4-et kihúznál 500e ért, marad a másik 3.
2019. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy "megvigyázott" F Astra 1.4 mellett tenném le a garast.De ha csóró vagy, akkor Swift.
2019. jan. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Még valaki esetleg?

Egyre jobban tetszik amúgy a golf 4, és 500 ért vannak már teljesen korrekt állapotúak

2019. jan. 7. 15:31
 6/7 anonim ***** válasza:

"500 ért vannak már teljesen korrekt állapotúak"

Ez a komment után szökött jönni az hogy miért szeretik ennyire ezt az autót isteníteni, holott egy zsák szar az egész....

2019. jan. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, az 500 az új 400. Amit néhány éve 400-ért megvettél, az ma 500-ba kerül.

Miért írom ezt? Mert te egy olyan autót szeretnél, ami munkába induláskor nem hagy cserben, és nem zabálja le a gatyádat-napi 70km nem is olyan kevés ám,- ritkán kell, és olcsón lehet szervizelni.

Az f astra azért jó, mert rengeteg van belőle, és ennyiért még egész használható darabokat is árulnak. Minden szerelő ért hozzá, nem egy gordiuszi csomó.Nem egy vagyon a karbantartás sem.

Az 1.es swiftet nem kell bemutatnom. Egyre ritkábban, de még lehet találni használható darabokat, a 20 évestől sem kell félni, ha okés a kasztni. Balesetezni nem szabad vele, ezért nem a legjobb választás forgalmas országúton, bár te tudod.

Seatot ennyiért... nem tudom. Ki lehet fogni, de kicsi az esély.Nem a legelterjedtebb típus idehaza.És nem is a leg megbízhatóbb típus.


A Golffal az a baj, hogy kultautó lett. Nagy a kereslet, felverték az árakat, kevés a jó darab ennyiért. Szerintem nem egy nagy durranás, az alkatrész is drága. Ennyiért nagyobb eséllyel vehetsz szart belőle, mint megbízhatót.

2019. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!