Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A BMW F30 mennyiben különbözik...

A BMW F30 mennyiben különbözik az E90-től? Megéri váltani (több lent)?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy E90-em van, viszont nem vagyok vele megelégedve. Nem arról van szó, hogy hibás lenne az autó, műszakilag és esztétikailag is patent a járgány, magával szériával van a gondom. A probléma az, hogy nem kényelmes. A futómű túl sportos, maga az autó is borzasztóan alacsony és lapos, belül hiányoznak a kényelmi dolgok (nincs pohártartó, nincsenek a középkonzolon praktikus kis rekeszek, ahova bedobhatom a cuccaim, hátul kényelmesen csak 2 ember fér el, 3 már nem), és ehhez hasonló csomó apróság van, amik összeadódva már egy ideje eléggé elkezdtem zavarni. Ilyen (tehát kényelmi / praktikussági) szempontból mennyire más az F30? Megéri váltani? Elsősorban F30 tulajok válasza érdekelne.

2019. jan. 7. 04:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Kényelmesebb az f30, de akkor már miért nem egy X3? Magasabb, jobban pakolható.
2019. jan. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 walk w1th mee ***** válasza:
f30ban ültem,marha kényelmes,és akkora a lábtere hátul is mint az e60ban.
2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 walk w1th mee ***** válasza:
ya és minden benne van a felsoroltak közül amiket irtál,meg amúgy is ami kell egy 2013as autóban meg manapság
2019. jan. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

F30-am van, ha van konkrét kérdésed, szívesen válaszolok. Igazából ez még mindig egy 3-mas BMW, ami sportos, mint eddig. Alacsonyan kell ülni benn, de én azért is vettem, mert ez tetszik. Nekem M-es futóművem van, de azzal is viszonylag kényelmes. Nagyon rossz utakra nem való.

A kényelmi dolgok viszont már megvannak. Pohártartó, tároló van több, a 185 centimmel röhögve beülök magam mögé. Nincs olyan autó, amiben 3 teljes értékű hátsó ülés nélkül elfér 5 ember kényelmesen.

De ha ilyen problémáid vannak, amiket felsoroltál, nem neked való a 3-mas széria. Ez erről szól, amit leírtál. Alacsony, sportos. Keress valami SUV-t.

2019. jan. 7. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt csak akkor fogod látni, ha beülsz egybe és megnézed saját magadnak, mert ahogy látom, igényes vagy az ilyesmire. Engem pl csak idegesít a sok rekesz, mert nem raktárként használom az autót, és ha mégis elteszek valamit, azt sem tudom már mi hol van, takarítani is nehezebb. Az ülés kényelemben a legjobb a Mercedes és a Volvo az egész autóiparban, de nekem nagyon kényelmes és testhezálló az Audi sima (nem sport!) ülései is, sőt, a Renault üléseket is nagyon szeretem. A Fordtól viszont fájt a hátam.

Az F30-ról annyit tudok, hogy sokkal nagyobb mint az E90, és ez a beltérben érződik főként.

2019. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!