Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » E38-as BMW-ből melyiket...

E38-as BMW-ből melyiket érdemesebb megvenni, benzin vagy dízel?

Figyelt kérdés

30i v 30d / 40i v 40d


Nem használnám olyan hosszú utakra. A forma az, ami rendkívül tetszik az autóban, nem érdekel az, hogy milyen jel van a motorháztetőn, akár Zastava is lehetne, ha így nézne ki.


2019. jan. 7. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem benzines. De vannak akik szerint majd a gázolajosat ėrdemes.
2019. jan. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Mint minden autóról erről is elmondható,hogy később csak a "különlegesebb" példányok lesznek belőle értékesek!Értsd:minél jobb felszereltség és/vagy minél nagyobb motor és/vagy valamilyen gyári kis szériás kiadás stb.....ezért nem lesz pl egy hugyos 18D 3-as bmw sosem kultusz gép,mint ahogy egy ilyen 7-esből sem egy ilyen alap motoros 30D vagy 30i lesz az amit "érdemes" megvenni!
2019. jan. 7. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
V12-est nem akarok.
2019. jan. 7. 14:27
 4/6 anonim ***** válasza:

Érdemes, de milyen célból?

Befektetésnek, amit előttem írtak. És mellé legyen még alig futott, de az már csillagászati összeg.

Hobbi autónak, mindegy, amelyik tetszik, találsz jó darabot elfogadható áron, azokkal az extrákkal, amik neked kellenek.

Napi használatra, semmilyet

2019. jan. 7. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Egy megbízható, kényelmes, biztonságos autót keresek nem feltétlen napi szintű közlekedésre. Ami ebben az autóban megfogott, az a formavilága és a kényelme.
2019. jan. 7. 14:40
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak ha a racionalitás oldaláról közelítem meg a dolgot, akkor még is mi a franc értelme egy 4 literes v8-ast tartani, ha évente megyek vele kb 10e km-t?
2019. jan. 7. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!