Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a benzines és...

Mi a különbség a benzines és dízel audik között? Most akarok venni egyet (igaz közel 20 evest )

Figyelt kérdés
Kérlek ezért ne fikazzatok nem mindenkinek tellik a legújabra

2019. jan. 7. 15:15
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és annyi keresem meg lenne olyan reagáljon aki már használt olyat és azèrt egy kicsit ért is hozzá
2019. jan. 7. 15:19
 2/19 anonim ***** válasza:
Attól függ mi a célod vele es mennyi penzed van, ha megvan meg legalabb a vetalar megegyszer az autora, akkorvedd csak meg
2019. jan. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Ez csak természetes hogy vétel után atnezetem amúgy városba de ha kell menni is birjon
2019. jan. 7. 15:36
 4/19 anonim ***** válasza:

amúgy városba...akkor amúgy ha többet városozol legyen inkább benzines pláne ilyen öreg autóba. De amúgy a benzinesek is tudnak elég szépen menni

Nekünk az egyik benzin a másik dízel, dízelbe azt szeretem,hogy nyomatékosabb :) mondjuk turbós mind a kettő így szépen mennek és egyik se szereti a várost

2019. jan. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
De a benzines nagyom sokat eszik azt hallottam
2019. jan. 7. 15:57
 6/19 anonim ***** válasza:
Milyet? Én is A4 et szeretnék.
2019. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen a4est
2019. jan. 7. 16:10
 8/19 anonim ***** válasza:

"De a benzines nagyom sokat eszik azt hallottam"


Közel 20 éves autó, de az Audi legyen, és az is probléma, ha sokat eszik a benzines...

Van az a mondás, hogy aki majmot tart legyen pénze banánra is.

Senki nem garantálja, hogy egy öreg Autót fillérekből fent lehet tartani, pláne, ha azon valami drága embléma van, és volt már egy-két boyracer gazdája.

Egy benzines motor általában több üzemanyagot igényel, de egyszerűbb szerkezet, mint a dízel, amit lehet olcsóbb tankolni, de a motor bonyolultabb szerkezet, és vannak benne olyan meghibásodási lehetöségek, amelyek javítása egy összegben elviszi, amit évek alatt megtakarítottál a tankolással.


Akkor vegyél Audit, ha nem jelent gondot tankolni, szervizeltetni, ha már az gond, hogy állítólag sokat eszik, nem való az neked.

2019. jan. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Nekünk most itthon egy dízel Audi van és ki jön 5 literbol azért csodálkoztam hogy a benzines meg eszi a et is
2019. jan. 7. 16:40
 10/19 A kérdező kommentje:
*10et is
2019. jan. 7. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!