Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen nyári gumit vegyek max...

Milyen nyári gumit vegyek max 15000Ft-ért 185/55 r15 méretben?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 09:44
 1/4 anonim ***** válasza:
rászűrök arra,hogy 17000 alatt, nedvesen úton a fékút A és B aztán megvenném a legszimpibbet abból a kevésből amit az árukereső talál és az a kumho. De én olyan vagyok aki teszteket néz és úgy veszi meg, egy halom oldalt átnézve,hogy hol a legolcsóbb majd jelezni is szoktam nekik,hogy maximum milyen dot számú gumira tartok igényt.
2019. jan. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ebből a listából, a zöld plusszosok közül gugliznám ki az árban megfelelőt:

[link]

2019. jan. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, nagyon nem értek hozzá, sok tesztet is olvastam már, de csak egyre több kérdés merül fel bennem. Ha kiválasztok egy típust és megrendelem, akkor az biztosan új gumi lesz? Vagy olyat is küldhetnek amit már legyártottak 10 éve, de nem használta senki? Mert a gumi akkor is elhsználódik ha csak áll a raktárban, nem?
2019. jan. 8. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanebben a méretben Viking Protech HP gumit vettem. Elég noname guminak gondoltam, amúgy is gyenge kisautóra került. Aztán úgy alakult, hogy az autót többet kellett használni, mint terveztem, és még kellemesebb meglepetés volt, hogy a gumi nagyon jó. Vizes úton sem csúszik, jó a fékút, zajosnak sem tűnik, egész jó.

Ja és sosem rendelek gumit, hanem a gumisnál veszem meg, és még mielőtt kifizetem, megnézem a DOT számot.

2019. jan. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!