Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a vélemény xj 600 - röl...

Mi a vélemény xj 600 - röl aki használt ilyet?

Figyelt kérdés

2019. jan. 8. 11:44
 1/3 anonim ***** válasza:
XJ600-at gyártottak 1984-2004-ig többfélét. Melyikre gondolsz? S/N verzió?
2019. jan. 8. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az enyém 95-ös S
2019. jan. 9. 03:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 2001-es duplatárcsás volt, szintén S. Nagyon szerettem, rendkívül megbízható motor. Jó hangja van a gyári doboknak, alul is nyomatékos, 150-ig elegendően jól gyorsul, 4-4,5liter fogyasztás, futómű kifejezetten kényelmes, de ez nem lapradöntős motor. Ami nem annyira tetszett az a szélvédelem hiánya idomos létére, kicsit a lábtartók magasan voltak nekem, pedig nem vagyok magas(176), az ülés nem kényelmetlen, de hosszú távon azért nem volt a legjobb, a hátsó 18-as kerék miatt az átlagnál kicsivel drágább a gumi és szűkebb a választék, de BT45 az piszok jó. Féktárcsák nagyon drágák, kevés utángyártott alkatrész van hozzá, idomok csak horror áron gyári, vagy bontott ha szerencséd van. Egyébként ez egy örök motor, én bátran ajánlom bárkinek, szokták negatívumként a súlyát emlegetni, de szerintem nagyon kezes, könnyű megülni.
2019. jan. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!