Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan látják a fiatalok a...

MisterTT kérdése:

Hogyan látják a fiatalok a règi vetereán autókat?

Figyelt kérdés

Gondolok itt azokra a fiatalokra akik 2000 után születtek ès nem pedig a lèlekben fiatalokra.


Mi a vèlemènyük a 30-40-50 èves autók formavilágról?

Ha règi autóról van szó kinek mi ugrik be elsőre?



Jó ötlet lenne szerintetek beleiktatni a règi formába az új technika hatèkonyságát vagy az már nagyon messze áll a mai világnèzetektől?


(Gondolok itt ilyen dolgokra.. Fecskefarkas caddilec elektromos tesla motorral.

Pdtdi Àllólámpás mercèdesz.

Biogàzüzemű Mustáng

Hybrid tempomatos hi tec Volga ..

Ès egyèb vad ötletek.

Lenne erre kereslet a mai világban?

Mert hát mindenki önkifejez.. Az autók meg mind egy kaptafa..


2019. jan. 10. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Ízlésről vitatkozni...


Egyébként az ilyen extrém átalakításokra kereslet gyakorlatilag nulla. Az, hogy 1-1 darabot ilyenekből megépített valami elborult elme, nem kereslet.


Ellenben modernizált V8 benzines Mustang és hasonló, tehát az autó eredeti jellegét megtartó project gép jópár készül. Csak nem nálunk ugye

2019. jan. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Californiában és Egyesült Királyságban vannak ilyen elektromosra konvertáló műhelyek. Persze ezeken kívül biztosan van rengeteg.


Nekem az álom autóm egy 1969 vagy 72es Ford Mustag lenne, amibe bele raknak egy elektromos motrot.


Csak mondjuk a konvertálás kb 30 ezer euró lenne, plusz az autó vétel ... 20 millió körül lenne ha egyátalán meg lehetne csináltatni, de kevés ilyen műhely van és többnyire éves váró listák ahogy hallom...


Szóval biztosan lenne igény rá. Én 1997ben születtem, szóval majdnem bele esek a 2000re kritériumodba.

2019. jan. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, szoktad-e nézni a NG-n a Kindig Custom-ot (USA autóépítők). Az ő munkáik tetszenek. 40-50-es évekbeli autókat ÉPÍTENEK (csupa nagybetűvel), utolsó csavarig új alkatrészekkel, teljes mértékben felújított kasztnival, új alvázzal, motorral, elektromos rendszerrel, modern kütyükkel kiegészítve. Több éves várólistájuk van, és bár árakról nem esik szó a műsorban sokszor, de forintra átszámolva 10-100 milliós összegekről van néha szó.

Azért az USA-ban sincs erre mindenkinek pénze, egy szűk keresztmetszetet szolgálnak csak ki.

2019. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én imádom őket, sokkal jobban mint a 2000-től gyártott autókat. Akkor még sokkal másabb volt a szemlélet az autógyártásról.

Igaz, én nem szoci autókat szeretem, bár van egy kispolákom :)

Leginkább egy SEL/SEC mercibe, esetleg egy régi 964es Porscheba, vagy egy Alfában autóznám körbe a világot :)

2019. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18f az lemaradt. //utolso//
2019. jan. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!