Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen beépítő keretet kell...

Solya021 kérdése:

Milyen beépítő keretet kell vennem egy 1999-es Ford Focusba,2din vagy 1din fejegység be építéséhez?

Figyelt kérdés
Szeretném ki cserélni a gyári fejegységet.Úgy tudom,hogy 2din-nél a középkonzolt kell cserélni.Első sorban 1dinesre gondoltam,ami kihúzhatós képernyővel rendelkezik.A kérdésem az lenne, hogy ehhez a lejátszóhoz megfelel az 1dines beépítő keret,tehát,hogy el fér e a képernyő is,ahogy ki húzom?

2019. jan. 10. 18:35
 1/2 Koplárovics Béci ***** válasza:

Az 1 dines beépítőkeret olyan, hogy a nem használ részre vagy van egy fedlap, vagy van egy kb 2 centis kis box. Nekem a fedlapos van, az nem emelkedik ki a műszerfalból. Sima 1 dines fejegységem van, így nem tudom, hogy a kihúzható képernyő biztosan elférne-e, de mivel semmi sem lenne az útjában, úgy gondolom, hogy simán elférne.

2 dinhez sajna tényleg cserélni kell a középkonzol műanyagját, mert a gyári az valami idióta 1 3/4 dines, és a kínai gagyi középkonzol műanyag is közel 15 ezer, normálisabb meg 25.

2019. jan. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséged.Igen a 2dines keret elég húzós árban van,megpróbálkozom az 1dinessel,a fedlapossal.
2019. jan. 10. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!