Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van (legalább motorikusan)...

Van (legalább motorikusan) megbízható típus USA terepjárók és pick-upok között?

Figyelt kérdés
2019. jan. 11. 14:32
 1/10 A kérdező kommentje:
Vagyis ha ezer más baja van az nem gond, csak ha lehet ne robbanjon le sehol.
2019. jan. 11. 14:33
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Van.
2019. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem nagyon értem a kérdést. Te azt hiszed amit ott csinálnak az nem megbízható?

Csak emlékeztetlek a Vw milyeneket csinált.

2019. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első - várom!


Második: nem én hiszem, sokan rossznak bélyegzik az amerikai autókat. Talán nem véletlenül. Remélem azért van egy-két kivétel...


Esetleg valami klasszikus off-road modell a 80-as évekből? Azok (legalább motorikusan) megbízhatóak?

2019. jan. 11. 15:31
 5/10 A kérdező kommentje:
A foswagen konszernt utálom. De elismerés, hogy megbízható típusokat gyártanak. Amerikára úgy tudom ez nem igaz.
2019. jan. 11. 15:32
 6/10 anonim ***** válasza:
A terepjáró-puckup kategóriában az amerikai modellek európai szemmel eléggé túlmotorizáltak, így a motorproblémák ritkák, a motorok egyszerűsége miatt aránylag egyszerű a javításuk. Mivel ilyen stílust keresel, remélhetőleg nem probléma a 20 liter/100km körüli fogyasztás, a magas teljesítményadó és az alacsony károsanyag-kibocsátási besorolás.
2019. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Várd.
2019. jan. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jeep Grand Cherokee 2,7 crd Mercedes motor (ez van a 600 ezret futó Sprinter motorokban is).

Vagy a Jeep 4,7 v8-as motorral szerelt változat. Ezak is jók. Itt mindenféle motorteljesítményt növelő elektronika helyett ott van egy 4,7-es motor. Megbízható, de 20 felett megy.

2019. jan. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Workdev - na, akkor hajrá, kíváncsi vagyok a felsoroládodra...
2019. jan. 11. 19:00
 10/10 A kérdező kommentje:

Sokan írtátok a 20-as fogyasztását. Ha gond lenne, nem USA vasak között nézelődnék. Nem mindenkinek jelent ez "problémát".


Utolsó: a többi cég (pl. GM) motorjai is megbízhatóak? Vagy csak a Chrysler konszern autói nem hagynak az út szélén állva?

2019. jan. 11. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!