Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Honda civic ep3 type r ( 200...

Honda civic ep3 type r ( 200 le) lényegesen jobban megy mint egy civic vti ( 160 le)?

Figyelt kérdés

A két típust nézegettem, az ep3 árban duplája a vti nek.

Szerintetek nagy különbség lehet az a 40 lóerő a 2 autó közt,ha figyelembe vesszük,hogy a vti 100 kilóval könnyebb?


2019. jan. 11. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Alapvetően egy 10 éve még valóban megérte volna ezen gondolkodni. Jelen pillanatban itthon az a legnagyobb gond, hogy egy normális állapotú ep3 type-r-t, vagy 1.6 vti-t kifogni is művészet. Egyrészt mert előszeretettel nyomja neki mindenki, és szinte mindben 200k+ km van, másrészt sajnos korrodálódnak szegényeim. Hatalmas élmény mindkettő, ep3 type-r-eztem 3 évig, vti-ben csak ültem. Ha tudod normálisan használni, szerintem nem lesz hatalmas különbség, de mindent összevetve én a type-r-t mondanám. Biztonságosabb is némileg, meg valamivel újabb is. Különben én a helyedben inkább szednék össze még egy kis pénzt és a következő szériás (07-től gyártott) type-r-ből szereznék egyet
2019. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

Azóta boldog tulaja lettem egy ep3 nak :)

2019. febr. 18. 07:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Bárki bármit mond, ezek jó kocsik :)
2019. febr. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!