Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baj a motorban?

Mi lehet a baj a motorban?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a műszerfalon a sárga jelzés motorhibát jelent. De vajon milyen jellegű hibáról lehet szó? Súlyos, sürgős? Profi autószerelők segítségét kérem. Köszönöm.

2019. jan. 12. 08:51
 1/7 anonim ***** válasza:
2019. jan. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
58%
Profi autószerelők a szervizben kiolvassák neked a hubát ;)
2019. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk távgyógyítók, így csak az segíthet, hogy szépen felhívod a szervizt, és a kapott időpontra elviszed az autót. Egyáltalán milyen autóról van szó, és tuti a Check Engine világít?
2019. jan. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%

enyémen gyújtáshiba van, mióta újra előjött már mentem vele vagy 2000 km-t

de tavaly előtt 3 hónapig furikáztam vele így...

remélem, még pár hetet kibír, amíg eladom

2019. jan. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
48%
Büszke lehetsz magadra 4es... Remélem úgy adod el hogy tudjon róla az új tulaj...
2019. jan. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5 hát a check engine jelet elég nehéz elmulasztania az érdeklődöknek

Amúgy kár eleve feltételezni, hogy át akarok bárkit is verni, pláne, hogy 6 hónap felelősséget kell magánszemélyként is vállaljak a rejtett hibákra. Szóval kapd be! Nem mindenki gerinctelen féreg.

A kocsim javítása kb 80-100 ezer, ennyi olcsóbban fogom adni, se költeni már nem akarok rá, mivel veszek újat. (Kibírnia is csak azért kell, mivel munkaeszköz és kocsivásárlás előtt nem engedhetem meg magamnak, hogy autót béreljek)

2019. jan. 12. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
"Tudom, hogy a műszerfalon a sárga jelzés motorhibát jelent" azért a "sárga jelzés" elég sok minden lehet, nem csak a Check Engine van sárgával jelölve...
2019. jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!