Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol van a 4-es Walksvagen...

Hol van a 4-es Walksvagen golf-ba az indításgátló?

Figyelt kérdés

Tettümk bele egy új akkumulátort. az óta nem akaródzik indulni. A műszerfalon világít jópár elem. És a két index villog, mintha be lenne kapcsolva az elakadásjelző, de nincs. Gondolom az indításgátló a hibás. De nem tudom hogy hol van, és így nem tudom lekötni.


Szükségem lenne elég sürgősen a kocsira. Valamint valahogy szervízbe is el kellene vinni.


A segítséget előre is kőszönöm.


2019. jan. 12. 12:29
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Volkswagen*


Bocsi az elírásért, csak nagyon ideges vagyok. A motor is indulna. Vagyis az önindító működik, de annál tovább nem jut.

2019. jan. 12. 12:32
 2/11 anonim ***** válasza:

nem fogod tudni lekötni, számítógép vezérelt. Ilyent nem kellene csinálnia akku cserekor.

Utólagos riasztós indításgátlós izé nincs benne esetleg?

2019. jan. 12. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom. Miért?
2019. jan. 12. 13:17
 4/11 anonim ***** válasza:
Utólagos riasztó lehet benne, az áramtalanítás miatt aktivizálódott. Valószínűleg kellene a távirányítója, esetleg valahol van egy rejtett kapcsolója.
2019. jan. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sajna távirányítót nem adtak hozzá. Akkor nincs benne gondolom.
2019. jan. 12. 13:27
 6/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy rosszul gondolod.
2019. jan. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Lehet. Átlag hol szoktak lenni ezek a rejtett kapcsolók?
2019. jan. 12. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:

bal oldali alsó műszerfal burkolatot szedd le és keress nem VW feliratos műanyag dobozt sok kábellel. ha meg van csak leveszed róla a testet és a +-ot és megoldva elvileg.

Gyakori hely még taposó körül a kárpit alatt

2019. jan. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi. Ott volt egy citromsárga doboz. Holnap tesztelem. Még egyszer köszi.
2019. jan. 12. 18:07
 10/11 anonim ***** válasza:

Miért lenne VW felirat egy utólagos riasztón?

Azt a dobozd keresd, amiből a kattogást hallod, miközben villognak az irányjelzők.

2019. jan. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!