Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1993-as gyártmányú suzuki...

1993-as gyártmányú suzuki swiftem miért nem indul?

Figyelt kérdés
Akkumulátor rendben,üzemanyag félig,olajszint rendben. Eddig pöcre indult,de ma délelőtt nehezen,de beindult.Majd miután elmentem vele a boltba,utána már nem akart beindulni. Tekeri a motort,de nem kapja el. Több esetben sikerült beindítani,de mihelyst sebességbe tettem azonnal leállt. Mi lehet vele a gond? Szerelő nincs a faluban,kisgyermekkel vagyok. Minden tanácsot nagyon szépen köszönök!

2019. jan. 12. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
gyújtás elosztó gyertya, vagy befecskendezés,vagy az üzemanyagszállító rendszerben tömődés/dugulás van, meg még 1000 más oka lehet. el kell vinni szerelőhöz
2019. jan. 12. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
merre laksz? ismerek egy szerelőt aki nem húz le és normálisan dolgozik
2019. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Nagy valószínűséggel a gyertyákkal van gond. Sikerült vele hazaérnem,igaz másodikban rángat ( ebből gondolom,hogy gyertyahibás ) most beálltam vele a garázsba. Valamint megnéztem az ékszíjat,mivel csúszik,és úgy látom,hogy keskenyebb van benne,mint kellene. 3 hete vettem,sajnos ott nem tűnt fel. Nagyobb baja nem lehet,gondolom hogy kint állt eddig az utcán és nagyon hideg volt éjjel, biztosan ez is közrejátszik benne. Ha esetleg víz vagy pára érte a gyertyákat,akkor is okozhat ilyen problémát?
2019. jan. 12. 15:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!