Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

A jogosítványomat miért az sms után minimum 3 nappal vehetem át?

Sziasztok!

Csütörtökön csináltattam meg a jogosítványomat vidéken (Pécs), és az ügyintéző azt mondta, hogy az SMS-től számított minimum 3 munkanap, amíg megérkezik a kormányablakhoz? Hogy van ez? Minden ismerősöm azt mondta eddig, hogy az SMS érkezése napján átvehető.

Keress kérdéseket hasonló témában: jogosítvány

jan. 12. 18:48  Privát üzenet  

A válaszok

Akkor biztos hazudott az ügyintéző és az ismerőseid ehhez jobban értenek.

Lehet változott a szerződésük vagy a belső szabályzatuk, mióta az ismerőseid így kiokosodtak.

De ha ennyire bosszant kérdezd meg az ügyintézőtől miért van ez így.

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 12. 19:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért kell ilyen stílusban válaszolni? Azért kérdeztem, mert nem hallottam még ilyet, és akinek a közelmúltban lett jogosítványa, kíváncsi vagyok, hogy hogyan vette át.

# 2/5Időpont jan. 12. 19:32 Privát üzenet
A jogsidat 8 napom belül elkészítik,onnantól 2-5 nap mire postával kimegy, gyorsabb kormanyablakba kérni, leggyorsabb pesten átvenni

A válasz 70%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 12. 19:49 Privát üzenet
Mert az SMS-t akkor küldik ki, amikor Bp.-en beérkezik és lepapírozzák a hivatalban. Ha te vidéken laksz, akkor Bp.-ről még le kell küldeni és ez ismét rengeteg papírmunkával jár. Te gyakorlatilag a papírmunka elkészülte vársz 3+ napot, mert a posta egyébként egy nap alatt lehozza.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 14. 21:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a korrekt választ :)

# 5/5Időpont jan. 16. 00:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
2 hónapos babám négy napja nem alszik nappal rendesen. Fél órákat alszik, a levegőn babakocsiba is . Előtte délelőtt és délután is aludt két órát minimum egyhuzamban. Mi lehet az oka?
2 hónapos babám négy napja nem alszik nappal rendesen. Előtte délelőtt és délután is aludt két órát minimum egyhuzamban. Mi lehet az oka?
Mekkora a minimum fényerő projektoroknál, amennyinél tisztán látható a kép nappal is úgy félhomályban? Tehát ha nem engedem le teljesen a redőnyt pl.
Nőstény németjuhászom 3 napja vonyít. Éjszaka és nappal is 2 alkalommal minimum. Van jelentősége, vagy hagyjam figyelmen kívűl? 9 hós, eddig nem csinált ilyet.
Ha szeretnék biztosítót váltani és nem jeleztem írásban 30 nappal ezelőtt a szándékomat, akkor az autó ideiglenes kivonásával le tudom zárni az előző biztosítást és kötni egy...
Kresz tanfolyamnál a tanfolyam kezdeti időpontja előtt minimum hány nappal (héttel) kell jelentkezni az adott ciklusra?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!