Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Ahol parkolási díjat kell fizetni (ház előtt) ott megállhatok ingyen ha kipakolunk (vagy bepakolunk) a kocsiba, illetve ha várok valakit?

jan. 12. 21:23  Privát üzenet  

A válaszok
5 percig vagy amíg a kocsinál maradsz nem kell fizetni.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont jan. 12. 21:31 Privát üzenet
Igen, ha a sofőr a kocsiban marad. Ha kell egyből tudjon menni

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 12. 21:31 Privát üzenet

1 - A KRESZ elég jól leírja, mi a különbség a megállás, és a várakozás között.

2 - A várakozás hétköznapi nyelven a parkolás.

3 - A megállásnak és a várakozásnak is megvannak a szabályai, azok ismeretében tehát azt kell tudni, hogy az adott helyen szabályos-e a megállás, és ha igen, valóban csak megállásról van szó (pl, ha ki-be pakoltok, és a vezető elhagyja az autót, bemegy a házba...)

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont jan. 12. 22:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Debreceniek! A Főnix csarnok környékén hol lehet ingyen parkolni? Van egyáltalán ott olyan parkoló a közelében ami fizetős? Tudom hogy a csarnok mögött van egy parkoló de attól...
Vettem egy használt autót, és van rajta egy matrica, ami szerintem a 13. kerületben való parkolásra jogosít fel ingyen. (Előző tulaj ott lakott. ) Meg tudnátok erősíteni ebben?...
Tömbház mellett lévő parkolóban a lakók ingyen parkolhatnak?
A Debreceni Egyetem főépületének közelében hol lehet biztosan ingyenesen parkolni?
Tudnátok hollandiábol beheozott autóra lekérdező oldalt ingyen?
Ha a XI. kerületben vagyok állandó lakos bejelentve, akkor a kocsival (ami a nevemen van) bárhol ingyen megállhatok (a kerületben)?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!