Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg vett autó alkatrészt ki...

Meg vett autó alkatrészt ki vállalná a beszerelését?

Figyelt kérdés
Ford ka 1.3 benzin 2002 modell kuplung szettjét

#Kuklung
2019. jan. 12. 23:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
autószerelővel próbálkoztál már?
2019. jan. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kérdezd meg a helyi hentest, ha ő nem vállalja, akkor szerintem is autószerelőt keress.
2019. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én meg tudom csinálni.
2019. jan. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem sem világos a kérdés, mire gondolsz... Nyilván leginkább autószerelő szokott autóalkatrészeket autóba beszerelni. Vagy mire vagy kíváncsi pontosan?
2019. jan. 13. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdező arra gondolt hogy sok autószerelő nem szeret hozott alkatrésszel dolgozni, mert a vásárló a legolcsóbb vackot hozza és utána a szerelőn kéri számon hogy 2 hét mulva megint szr az autó. És azt szeretné tudni a kérdező hogy ismerünk-e olyan szerelőt akinek ez nem probléma, hogy már megvette a kuplung szettet.


A válasz meg hogy sajnos nem. Azt se tudjuk merre laksz. Nyisd meg a google-t. Írd be a térképbe hogy autószerelő vagy autó szervíz, és hivogasd fel őket. Ennyit tudunk mondani. Biztos lesz olyan aki elvállalja.


Mondjuk sok szerelő van aki az egész autót cserélné kapásból.

2019. jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
pontosan, majdnem az összes autószerelő elküld, mert hozott alkatrészből nem dolgozik mert azon nincs semmi haszna csak a munkadíjja. az alkatrészről annyi, hogy LUK-os szóval nem silány minőség. csak sok szerelő 40% felárral csinálná vagyis ott vagyok ahol ő csinálná meg sajátból csak még plusz hasznot is csinál belőle. amúgy 13. kerület.
2019. jan. 13. 11:10
 7/13 anonim ***** válasza:
értettem én is:-) a szerelők nagy része megcsinálja, csak magasabb lesz a munkadíj és nem vállalja sem a garanciális ügyintézést, sem pedig az esetlege új szét és összeszerelés plusz díját.
2019. jan. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"plusz hasznot is csinál belőle"


Igen, abból fizeti a műhely fenntartási költségeit, a rezsit, az avulást, a munkabért, a járulékokat, adót, esetleges továbbképzéseket, biztosítást, könyvelőt, stb.


Ezeket sajnos(?) mind a megtermelt haszonból kell kifizetnie, plusz eléggé el nem ítélhető módon még keresni szeretne ő maga is.

2019. jan. 13. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

hogy ezt miért olyan nehéz felfogni, amit az utolsó írt?? Az étteremben is mindenki szemét, mert nem az általad bevitt husit sütik ki, igaz?

Fel kell fogni, hogy a minimum óradíj egy legális műhelyben 8 ezer forintnál kezdődik. A márkaszervizben sokkal több. Ez így van és kész. a LUK persze jó, de ebből is van bőven selejt, aki beszereli, fut vele némi rizikót. Vagy mire számítasz, kérdező, ha valami nem OK az alkatrésszel, mi fog történni? Mondjuk beszerelés után kiderül, hogy nem olyan jó. Fél év múlva szétesik, stb. Garancia?

2019. jan. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs baj azzal hogyha valaki saját alkatrészt szeretne a szerelővel beszereltetni. Csak azt ELŐRE beszélje meg.


Nekem is volt olyan hogy a kocsiba olyat szerettem volna amit itthon nem lehetett kapni, németből kellett berendelni. Persze azt mondta hogy garanciát nem vállal rá ha szétmegy mert nem ismeri a márkát, de belement. Így szerintem tisztább mintha csak beállít az ember.


De még mindig azt mondom hogy telefonálj körbe. Mond hogy milyen autód van, milyen alkatrészed van hozzá és hogy egy olyan embert keresel aki bele tudja tenni. Lehet az első hat azt mondja hogy sajnálja de nem dolgozik hozott alkatrésszel. De lehet a hetesik azt mondja hogy másnap hozzad.

Egy ötszáz forintod csak van telefonra. Hívd fel a környék szerelőit. Itt úgyse fog jelentkezni egy se.

2019. jan. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!