Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek minimum...

Milyen autót vennétek minimum 1 millió forintig?

Figyelt kérdés
2019. jan. 13. 01:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Minimum 1 millióig? Hát, egy A8-ast, cirka 20 milláért :))


Szerintem elírtad, és maximum 1 millióig gondoltad. De ez rengeteg mindentől függ. Mire használnád egyáltalán? Munkába járáshoz? Félévente 2 x lemenni vidékre? Vagy napi 100 km autópálya, vagy 20 km városban?

Illetve évjárat tekintetében mi jöhet szóba? Km? Kombi, vagy Coupé? 2 ajtós 2 személyes, vagy egy 7 személyes Vw Sharan?


Egy kicsit szűkítsd a kérdésed és tudunk segíteni :)

2019. jan. 13. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Jaj igen elírtam, maximum 1 millióig gondoltam :D


Hát munkába járnék vele, meg ott is használnám, egy security cégnél dolgozom, és lenne lehetőségem egyel magasabb pozícióra lépni ha van saját autóm.

Évjáratban nem tudom mi lenne opcionális, gondolom 2005 utáni nem nagyon fér bele (?)

Km az mindegy, az állapot érdekel.

Köszönöm a választ!

2019. jan. 13. 12:50
 3/8 anonim ***** válasza:

1-es vagyok. Hát 2005 utáni is belefér az 1 milliós keretbe, de most hogy említetted hogy security-s munkásautó is lenne, meg mellette a saját kocsid is (legalábbis így értelmeztem?) akkor felmerül bennem a kérdés, hogy a biztonsági cég miket őriz?

Mert ha mondjuk van valami út melletti mellékúton lévő épület, vagy valami hegyes-dombos-völgyes utakon megközelíthető dolog ahová menned kell, akkor valami terepjárót javasolnék.

Konkrétan hova mennél az autóval? Csak rendes betonúton, illetve néha ilyen földes utakon egyenletesnek mondható talajjal, vagy mennél azért "terepre" is, ami mondjuk a futómű szempontjából nem mindegy.

De kismillió típust fel tudnék neked sorolni, a kérdés most már az hogy hová használnád meló közben?

2019. jan. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget ismét! Terepen nem nagyon lenne használva, maximum néha ilyen egyenes földes úton. Mit ajánlanál? Illetve konkrét márkát tudsz mondani hogy szerinted mit érdemes? Szerinted terepjárót jobb lenne venni mint mondjuk egy kombit vagy sedant?
2019. jan. 13. 20:23
 5/8 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg eszembe jutott hogy ezért a pénzért 2 autót? Egyiket melóban használnám, a másikat saját felhasználásra? Így miket látsz reálisnak?
2019. jan. 13. 20:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Itt vagy még? Tudsz segíteni? Holnap mondanom kell valamit a főnöknek ezzel kapcsolatban.
2019. jan. 13. 22:57
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, csak nem sokat vagyok itt ezen az oldalon, vállalkozó vagyok és csak néha ha feltévedek ide akkor válaszolok meg 1-1 kérdést. Még most is itt vagyok a telephelyen az irodámban.

Hát ez amit írtál már megint komplikáltabb, egyébként mindkét variációnak eleget lehet tenni akár. Nem tudom, beszéltél-e a főnököddel?

Illetve döntöttél-e? Ha még nem, és az én véleményemet, tanácsomat szeretnéd kérni, akkor privátban írd meg a telefonszámod, vagy megírom én ha gondolod, (de én ingyen hívok mindenkit), és vagy ma este, vagy holnap napközben amikor neked aktuális akkor beszéljük meg, mert ez amiket írtál rengeteg dologtól függ! Nem szeretnék regényt írni, de ha tudok, telefonban segítek! Úgy nem kell várnod rám, meg akkor én is ki tudom fejteni mikre gondolok, és mi lenne a jó döntés ha engem kérdezel! :)

2019. jan. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, írtam privátban!
2019. jan. 15. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!