Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Friss, jogsis vagyok milyen...

Friss, jogsis vagyok milyen autót vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék autot vásárolni kb 4-500 ezer forint ertekben, termeszetesen használtan. A kerdesem az lenne, hogy milyen autot ajánlotok, ami megbízható motorikusan, es mem az az utcán hagyós megállós, állandóan problémás. Nem vagyok egy vadulós ember, tetszenek a nagy autók, viszont nálam nem az a szempont hogy nagylegyen, és vagánykodni tudjak vele, hanem azis ha esetleg valami elromlik rajta akkor azt csináltatni is tudjam, es ne 70 ezer legyen egy hátso féklámpa csere. Fenntartása viszonylag olcsó legyen. 26/F

Kérlek titeket ne oltsatok, hanem inkább tapasztalatbol, irjatok véleményeket esetleg tanácsokat. A volkswagenek tetszenek de annyira nem ertek hozzájuk hogy típust nem irok. Köszi a válaszokat


2019. jan. 13. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Autót nem úgy veszünk hogy màs amit javasol, hanem amelyik tetszik azok közül vàlasztunk.
2019. jan. 13. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ha a Volkswagen tetszik, akkor Golf IV.

[link]

2019. jan. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Unokanővérem, németországban él a férje is magyar sok pénzük van, főnök. Az emberek (munkásai) azon nevetnek, hogy az "Attila" úgy vásárol autót, hogy szépen fénylik meg levan mosva.. erről ennyit. Én sem vagyok nagy szaki autokhoz nem ertek. Talán most kezdek el foglalkozni hogy egyáltalán mit jelent az hogy hengerűrtatralom. Elképzelésem van igen. Tetszenek a passatok mondjuk 1.9es tdi motorral, csak mondjuk nem tudom hogy ilyen összegben amit kiirtam kapok e? Es ha kapok az értékében lehet egy rakás sza.. mert mondjuk széthajtották, persze nem lát bele senki, de mindenki valószínűsítheti hogy milyen problémái lehetnek. Nem vagyok gazdag, nem ugy akarok autot venni, hogy megvétel után verem rá a 100 ezreket mert jönnek elő a bajok. Én autot azert akarok venni, hogy azt használni tudjam, es fenn tartani.
2019. jan. 13. 07:44
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha csak 500.000 ft od van akkor max 400.000 ig szabad nezelodnod. Az atiras is lesz vagy 50.000 meg az olajcsere stb meg vagy 30.000... es akkor meg nemmis beszeltunk masrol....

Nem fogsz ennyi penzert olyan autot talalni amire nem kell kolteni...

2019. jan. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Utolsó.. köszönöm. Ilyen válaszokra vártam, mert elmondod, hogy mire számítsak ár-érték arányban. Köszönöm.
2019. jan. 13. 07:52
 6/12 anonim ***** válasza:

Tippet tudok adni. 1,5 éves vettem Megane kocsit. Nagyon sok a gondom vele.


Mostanában úgy szoktam autót nézni, hogy hasznaltauto.hu-n nézelődöm. Ami tetszkik kocsi, arról pedig keresek tesztes blogokat, videókat. Autókereskedőtől én óvakodom.

2019. jan. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha nem utazol vele nagyon sokat (évente kb.13-14ezer km), akkor inkább benzinest válassz.
2019. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ketyefesze válasza:
100%

A Suzukikra szokták azt mondani, hogy előbb rohad ki alólad, mint hogy elromlana. Viszont ehhez az kell, hogy betartsd a játékszabályokat. Olajcsere, vezérléscsere.

Mivel alacsony a költségvetésed, de még mindig nem tudsz dönteni, akkor nézd meg a kiválasztott lehetséges 3-4 típushoz ugyanabban a boltban ugyanazt az alkatrészt. Tehát ha tetszik az Opel, Daewo, Toyota, Peugeot konkrét típusa, akkor felmész bármelyik autóalkatrész bolt honlapjára és nézd meg hogy ugyanazok a kopóalkatrészek mennyibe kerülnek. A diesel autók alkatrészei nagyon drágák. Teát hiába eszik kevesebbet, egy izzítógyertya cserénél gatya van.

2019. jan. 13. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
F Astra,Ford Fiesta, Daewoo Lanos, Suzuki Swift.
2019. jan. 13. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sok kocsim volt eddig.

Tapasztalatból mondom, hogy Toyota Yaris, vagy Suzuki Swift.

Viszont az olajokat (motor, váltó) és a szűrőket ki kell cserélni (levegő-pollen) vásárlás után, illetve az ékszíjat is.

Itthon forgalomba helyezett kicsit vegyél 100-200 max km óra állással, le lehet kérni ingyenesen az ügyfélkapu.hu oldalon annak a valódiságát.

Ja és benzineset vennék!

2019. jan. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!