Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kattogó hang a valtóból. Mi...

Kattogó hang a valtóból. Mi történhetett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nem konkrétan a megoldást keresem itt hanem hátha volt hasonló gondja valakinek. Igazából nincs nagy matek a dologban az egyik nap minden rendben volt leparkoltam este a kocsival majd másnap reggel indítom be (ekkor még nem tűnt fel) csak később mikor már mentem vele, hogy a váltót ha fogom a kezemmel érezni mintha valami fémes dolog verné a váltorudat és ezáltal kattog. Ötlet esetleg mi történhetett? A szerelőmmel ránéztünk a hang a valtóból jön nekünk úgy tűnik. Idő hiányában sajnos nem tudtam foglalkozni vele. De első körben leengedjük a valtò olajat hátha abból meg tudunk valamit. Ja és ez a fémes hang csak és kizárólag egyesbe hallani illetve minden fokozatot ugyanúgy vesz be semmi különbség nincs, az egyest is. Annyit kell tudni, hogy ez egy Audi A3 1.8t 1998as benzines autó, illetve 2017 Decemberben volt kuplung minden alkatrésze cserélve, azóta 26ezer km-ert mentem vele.

2019. jan. 13. 12:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!