Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Zafira 1.6 hogy kell...

Opel Zafira 1.6 hogy kell leszedni ezt a kárpitot vagy műanyag burkolatot?

Figyelt kérdés

[link]


A hátra menő kábelkötegben egy kábel el van szakadva ahoz hogy meg tudjam javítani le kellene szedni ezt a burkolatot. A gumitömítést elhúzva nem találtam semmi patentet ami fogná egyedül a biztonsági öv csavarját szedtem ki, de az még nem elég. Hogyan kell leszedni?


2019. jan. 13. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd le a kédergumit és úgy nyúlj be a kárpit mögé egy hosszabb erős csavarhúzóval, keresd meg a rögzítési pontokat és pattintsd le. A hideg idő miatt lehet, hogy törni fognak a patentek. Jól jön ilyenkor egy hosszú szárú kárpit leszedő.
2019. jan. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
A kédergumit utána vissza lehet rakni gond nélkül? Milyen mélyen vannak a rögzítési pontok?
2019. jan. 13. 13:32
 3/6 anonim ***** válasza:
A csomagtérajtóba menő vezeték van elszakadva? Azért nem kell levenni a kárpitot, behúzol egy 20 centis vezetéket a gumiharmonikába, a végeit meg összekötöd a szakadt végekkel.
2019. jan. 13. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A kédergumi gond nélkül visszamegy de azt összébb is lehet nyomni ha kitágulna levételkor. A rögzítési pontokat meg keresd meg, ha másképp nem megy egy kicsit elfeszíted a kárpitot és egy lámpával világíts be mögé. A lefeszítő szerszámot pedig próbáld bedugni egészen a rögzítési pont tövéig.
2019. jan. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló: ez a kábelköteg a kasztni felső részénél megy át egy gumiharmonikában a hátsó ajtóba gyakorlatilag a zsanérok mellett. A szakadt kábelek csak az egyik felét találtam meg a másikat nem ezért gondoltam levenni a burkolatot hátha többet látok és megtalálom a kábelt.
2019. jan. 13. 15:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egy meggörbített dróttal kihorgászod a szakadt végeket, fölösleges ezért szétszedni. Ott lesznek a lyuk közelében.
2019. jan. 13. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!