Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magyarországon egy középkategó...

Magyarországon egy középkategóriás (nem luxus) autó miért számít felvágásnak?

Figyelt kérdés

Barátok ismerősök, sőt családtagok szerint egy 6 éves Skoda Superb "felvágós" autó.



Véleményem szerint, egyáltalán nem.Német autóipari cégnél dolgozom, gyakran kell kiküldetésekre is menni, bizony Németországban egyáltalán nem számít komoly dolognak egy Superb, főleg nem az, ami a legújabb széria.Amire ott azt mondják komoly, azok az M-es BMW-k, S Audik.


Családtagok szerint én anyahajóval járok és nem értik,hogy minek ilyen autó,ha többnyire egyedül utazok.



Munkám révén,napi szinten kapcsolatban vagyok az autókkal, sőt azok fejlesztésével is.

Én ha ránézek erre az autóra nem egy anyahajót látom,hanem csupán a következő fokozatomat.

Előtte egy C szegmensű autóm volt, egy Corolla.A Superb viszont egy D szegmens, középkategóriás limuzin.


2019. jan. 13. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem számít felvágásnak csak a legtöbben nem engedhetik meg maguknak.
2019. jan. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A luxus autók sem számítanak felvágásnak. Csak a prolik vannak beizgulva arra ha valaki egy prémiumautót vesz meg pár kocsirajongó. Én is először építettem egy családi házat majd utána egy nyaralót és végül vettem egy alapfelszereltségű középkategóriás autót, többre semmi szükség.
2019. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem tudom, már bejártam az országot, persze pár település kimardt, de olyanban még nem voltam ahol egy ilyennel villogni lehetett volna... 6 éves Superbel? most komolyan mi az?...
2019. jan. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, nem számít felvágásnak általánosan. Felvágásnak számít abban a baráti, családi körben, amiben te mozogsz.

Ha majd máshova költözöl, ahol ennél nagyobb értékű autók lesznek a gyakoribbak, akkor ott már senki nem fogja felvágásnak venni tőled az autódat.

Nálunk itt a társasházban fel sem tűnne a parkolóban, de az egyik szomszéd pár hónapja megvásárolt új Lexus RX-ét sem beszélte ki senki a háta mögött.

2019. jan. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irigyek. Egy 6 éves autó szerintem egyáltalán nem számít felvágásnak. Csak sajnos szomorú, hogy sokan még egy ilyet sem engedhetnek meg maguknak.
2019. jan. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Inkább a vezetője viselkedése az, amiből az autót megítéli az emberek többsége, akármilyen autó megléte nem különösebben foglalkoztat másokat.
2019. jan. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!