Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A8 D3 3. 0 TDI quattro...

Audi A8 D3 3. 0 TDI quattro vélemények?

Figyelt kérdés
Kiskoromban betegesen megvoltam veszve ezért az autóért, de persze akkor még csak a kasztnit néztem és totál, hatalmas szerelembe estem, most lehetőségem lenne venni egyet, de előtte kíváncsi lennék mások véleményére, említették, hogy a 4.2 TDI-t és a 3.2 benzint felejtsem el, mert rosszak, viszont a 3.0 tdiről még véleményt nem hallottam, tisztában vagyok vele, hogy a légrugókat nézni kell itt is, de összessegében mikre javasolt még figyelni? :)
2019. jan. 13. 23:04
 1/2 A kérdező kommentje:
Kifelejtettem, hogy pontosan egy 2004-es példányt néztem :)
2019. jan. 13. 23:05
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A 3.0 TDI nagyon jó motor, de ettől még lehet költséges: 6 injektor, turbó, a vezérlés a rossz oldalon van, bár nem kéne cserélni, de néha mégis elkopik, ilyesmi. Plusz maga az A8 sem egy egyszerű autó, rengeteg a hibaforrás. Amit tudok tanácsolni, hogy ne 2004-est vegyél, hanem 2005-2006-ost legalább, mert a 3.0 TDI 2004-ben jelent meg. Akkor nagyon high-tech motornak számított, emiatt akadt sok gyermekbetegsége is, amit lehet javítottak, lehet nem. 2005 körül ezeket már gyárilag orvosolták.
2019. jan. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!