Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford Focus ST jó választás...

Téékáá kérdése:

Ford Focus ST jó választás olyannak aki Focus kedvelő, de szeretne egy tökösebb autót?

Figyelt kérdés

Esetleg személyes tapasztalatok, fogyasztásrol?

2015os Model nagyon tetszik


2019. jan. 14. 12:17
1 2
 1/11 dirtboy ***** válasza:
78%

ha érdekel a fogyasztás akkor hanyagold.

nincs értelme az ilyen autónak ha a tulaja azon aggódik hogy hujj sokat fog enni ha oda lép neki.

2019. jan. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
55%

A 2015-ös modellből van 185 LE-s dízel és 250 LE-s 2 literes benzines is.

Nyilván nem nehéz autó, mind a kettővel jól megy de azért a benzines jobban. Viszont a dízel az, ami jobban fogyaszt.


Csodák meg nincsenek, a fogyasztás kb. arányos a leadott teljesítménnyel. Ha valaki tapossa akkor fog bizony fogyasztani. Kollégámnak amúgy ST-je van (benzines) és azért szereti kenni is neki néhanaján, így döcög el 10-11 liter körül. De ő csak hobbiból tartja, hosszú "normál" utazásra van egy dízelük, az ST-vel csak "bohóckodik". Ha óvatosan vezetné (aminek nincs sok értelme) akkor eljárhatna vele 7 liter körül is.

2019. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Érdekel a fogyasztás, de ez nem azt jelenti h nem mernék majd oda lépni neki de első sportosabb autóm lenne de valahol elkell kezdeni.
2019. jan. 14. 12:58
 4/11 D. Brasco ***** válasza:
6%
Aha..szóval nyomnád neki,de.......de érdekel a fogyasztás!Illetve ahogy elnézem csak az.Szerintem hanyagold a dolgot....láthatóan nem neked valo az ST!
2019. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

2 esnek köszii az infót a többiek meg jó lenne ha a kérdésre válaszolnának, nem azt firtatnak h tudom e majd tankolni.. Ha nem érdekelne a fogyasztása akkor vennék 5 literes mustangot

Amúgy személyes tapasztalatok jól jönnének😊

2019. jan. 14. 13:52
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Nekem volt régebben egy 2000 cm3-mas 1-es Focusom, 139 lóerős. 12 liter alá nem ment a fogyasztás, pedig 170 ezer km volt benne. Beletankoltam egy vagyont, amíg használtam. Annyira nem vagány, mint amennyit eszik. Én ezt a típust neked nem ajánlom.
2019. jan. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

óvatosban 10-12 liter. városban még több.

ha hajtod is akkor 16-20 liter

2019. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Azért a focus mk1 90-es évek technológia, össze sem lehet hasonlítani egy 2015-ös ST-vel!
2019. jan. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha tetszik vedd meg. Nem rossz az. Nem fog levegővel menni naes ?

Nekem régen volt egy mazda 6 mpsem. Azért vettem mert hajtani akartam 16 literrel jártam vele. De arra volt ha 8 litert evett akkor valamit elrontottam bár bement 8 liter alá is de nem volt normalis hasznalat ha ilyen keveset eszik.


Feltehetőleg az St is ilyen lesz ha élvezed 15 litert írj fel de azért veszed.

2019. jan. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

# 9


Bantottak kiskorodban? Mi a baj, mesélj...

2019. jan. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!