Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 500 ezer forint körül milyen...

500 ezer forint körül milyen autót éri MEg venni? Ami olcsón fenntartható és megy is valamennyire? Csak ne suzuki és Opel

Figyelt kérdés
Esetleg Skoda fabia? BMW? Vw?

2019. jan. 14. 17:06
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
én vennék egy 316 BMW-t és ráírnám "drift king" és ennyi, több nem is kell. Suzukiról én beszéltelek volna le ha nem írod, az nem autó az egy darab papír, ha beülsz karambolozol és volt kérdező nincs kérdező... teszel a bömbibe egy frankó kis mélynyomót aztán az megy is valamennyire.
2019. jan. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, 500-ból már nagyon pöpec BMW-t lehet venni, ami olcsón fenntartható.
2019. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Megane I

8 éve hajtom, szolgál. Nem rohad, jószerivel csak vizsgáztatni kell. Alkatrész se horror, ki lehet fogni jót.

2019. jan. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy ironizálásképp mondják-e az elöttem szólók, de egy benzines e36 fenntartása tényleg nem drága. Nekem is olyanom van. Alkatrész se drága mert minden sarkon bontanak éppen eggyet. És net tele van fórumokkal meg videókkal, szóval minden apróságért nem kell szerelőhöz futni vele. Negatívum hogy azért 8-9 litert benyal városban a négy hengeres is, de az ilyen. Én ajánlom. 316i-ket szídják mert "nem igazi bmw" meg mert olcsók. De ha nem versenyezni akarsz vagy driftelni akkor tökéletes. Semmivel se lomhább mint bármi más 1.6. Az egy literes puntóból vagy bkv buszról lekiabáló gyökerek véleménye meg nem érdekel hogy mi az igazi bmw. Nekem is ilyen van. Driftelni meg menőzni nem jó. Kényelmesen közlekedni tökéletes.

Mégis ha teheted én is azt mondom hogy inkább 2 litereset vegyél. Kicsit drágábbak de másfélszer annyi ló van benne. És nem eszik sokkal többet. De nézd meg a rozsdát mielött megveszed. Sokan szívnak vele.


Ha BMW nem vonz, akkor szerintem egy jó ford focus se rossz választás. Illetve a mitsubishi colttal is jó tapasztalataim vannak.

Sajnos skodával és Vw-vel nincs tapasztalatom.


De amúgy 500 ezerért 15-20 éves autókat kapsz. Ott meg az számít volt-e gazdája vagy csak tulaja volt szegénynek.

2019. jan. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fabiat már lehet, de az 1.4 eset vegyed. Vagy japán gépet. Nissan Almera, Toyota Corolla
2019. jan. 15. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 imnard ***** válasza:
69%

A BMW nevét egyesek, akik elég sokan vannak, már lassan teljesen leírják. Ha ránézek egy ilyen autóra, előítéletként is rögtön a csúnya szavak jutnak eszembe, hogy milyen ember is vezetheti. És ez nem csak az én véleményem.

500körül maradnék a Skodánál, Opelnél. Opelben is vannak jók!

2019. jan. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

6-os attól hogy neked az alaptalan előitéleteid milyen szavakat juttatnak eszedbe, egyáltalán nem rossz az.

De te maradj csak a skodánal. Jobb is az úgy mindenkinek.

2019. jan. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Bmw-t azert veszi ennyiert az ifjak, mert meno a logo es azthiszik egyenlo egy f10 essel . Normalis bmwd nem lesz ennyiert

Opelekkel semmi baj nincs

2019. jan. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
500-ért tényleg nem lesz soha sem normális Bmw-d. Én lassan 1 éve keresek E46 320-as fekete Coupet. 1 milláért, mert ennyim van rá. Megnéztem már számtalant, de mégse vettem. Mert még ennyiért sincs normális. Amúgy nekem Ladám van. Tuningolt. Ez az autó még vasból van. ;)
2019. jan. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!