Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ajtó küszöb rohad ezért...

Hovrath Andras kérdése:

Ajtó küszöb rohad ezért büntet a rendőr?

Figyelt kérdés
Opel Jobb hátsó küszöb kb 30cm es helyen elkezdett rohadni...Nem annyora,hogy szethullik de cserélni illene.Pénzem csak később lessz rá.Ha igy használom megbüntet a rendőr?Vagy elvehetik az auto papirjait?

2019. jan. 15. 07:15
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Gyökér vagy
2019. jan. 15. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 D. Brasco ***** válasza:
Amennyi bontoszökevény szaladgál az úton,nem hiszem hogy különösebbrn foglalkozna vele.....de egyebkent megbüntethetne érte,rosszabb esetben a rendszámot is leveszi és berendel nkh szigorított vizsgára!
2019. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kettes jól leírta....

de műszakin nem fog így átmenni

2019. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha érvényes a műszakid, akkor nem foglalkozik vele.


Töltsd ki villanyszerelő gipszel, aztán lecsiszolod, fested, és eladod..


díjnyertes ötlet(láttam, amikor készítették a telepen)..és megvették!..

2019. jan. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megvették a telepi cigányok nagy tapsot!

Díjnyertes 😂

2019. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálni tudok az ilyen értelmes hozzászólásokhoz, hogy gányolja össze, hogy ne legyen észrevehető a hiba, majd adja el egy olyannak, aki nem ért hozzá. Ezek vagytok Ti, sok mindent elárul rólatok. Biztos Ti is örülnétek annak, ha egy ilyen autót vennétek meg, aminek a hibái később derülnek ki, hogy ennyire gányolva volt. :) Ha pedig ne adj Isten oldalból telibeveri egy másik autó, és nem védi meg a rozsdakupac a benne ülőket, biztos nyugodt szívvel fogtok tudni aludni.. :))


Hogy ment így át műszakin amúgy? Azért egy ekkora rohadás nem egyik napról a másikra jött elő..


Egyébként kevés esélyt látok rá sajnos, hogy ezért büntessen a rendőr. Ezért is van felháborodva (jogosan) az emberek xy százaléka, hogy egy kis ültetés után, kicsivel szélesebb felniért már repül is a forgalmi, a szarrá rohadt bontószökevények pedig vígan közlekedhetnek a forgalomban. Ez most nem Neked szólt kérdező, de azért elgondolkodtató szerintem..


Így pedig ne nagyon használd szerintem. Műszakin így szinte biztos, hogy nem fog átmenni, és még életveszélyes is lehet. Aki nem tudja legalább normál állapotban tartani autóját, az ne vegyen autót szerintem.

2019. márc. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!