Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook






Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Lada 2105 nem indul nincs mi lehet a baj?

2105 sedan lada miért nem indul?? Ráadom a gyújrást es nincs szikra. A trafóig eljut de tovább nem de jó a trafó Mi lehet a baj??

 2019. jan. 15. 10:40  Privát üzenet  

A válaszok
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

És ezt miböl sikerült megállapítano hogy a trafó az jó?Főleg miutan az áram belemegy de ki onnan már nem jön........

A válaszíró 23%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont 2019. jan. 15. 10:44 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Onnan hogy egy másik ladába belett rakva es avval működik normálisan. De evvel nem megy tovább az elosztófedélhez pedig normálisan van kötve minden

# 2/6Időpont 2019. jan. 16. 13:56 Privát üzenet
Gyújtókábel hiba lesz akkor ha a trafó valóban jó. Vagy gyújtáselosztó.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont 2019. jan. 16. 19:22 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?
A kérdező kommentje:

Trafó tökéletesen jó a kábel is jó megnéztem ahogy leveszem a kábelt az elosztórol és nézném ahogy a trafótol adja e tovább az áramot hogy szikrázik-e onnan nincs tovább semmi szikra az elosztónak pedig jó a trafó is meg a kábel is

# 4/6Időpont 2019. jan. 17. 03:15 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindkettő normálisan működik de ahogy az elosztórol leveszem a trafórol érkező kábelt és nézném hogy ad e szikrát ott semmi sincs a trafótol nincs tovább szikra az elosztónak pedi a trafó megkapja az áramot és jó is

# 5/6Időpont 2019. jan. 17. 03:17 Privát üzenet

Ne zavarjon, hogy a 4. és az 5. válaszod üti egymást.

Fuss neki még egyszer! :)



A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont 2019. jan. 17. 16:29 Privát üzenet
Hasznos számodra ez a válasz?

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése



Kapcsolódó kérdések
VW Passat 1.6 benzines autó miután bemelegszik rövid leállás után nem indul el! Indítózik, de nincs üzemanyag! Néha a relé kattog! Kis idö elteltével beindul! Relé, fötengely...
Mz Etz 125 alapjáraton miért nincs index, és a világítás is miért csak pislákol? Hidegen is nehezen indul. Ha nem jár a motor a világításnak kell működnie?
Van egy 2, 0 dízel ford mondeom, mitöl lehet az hogy reggel 10 fokba csak úgy indul, hogy elsöre nem indul de ha újra inditozok akkor pörcre indul. Melegen nincs gond, meg 20 fok...
Simson sr 50 nincs alapjárat miért? Karbi tiszta, menetközben semmi gond vele. Reggel pöcc röff indul, melegen már nem annyira! 16n1 es karbi van rajta mi lehet a gond?
Miért nincs szikra a róbogon rugásra? Csak akkuval indul.
Renault Midlum 220. dxi Terheléskor sárga injektor hibajelet ad, majd gáz visszavételnél, elalszik a lámpa, de ujjabb terhelésnél ugyan ezt csinálja, gyenge erötlen. Füstje...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból








Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!